Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Zuhanyzás után nagyon büdös a...

Zuhanyzás után nagyon büdös a papucsom, ha vizes lesz, de a lábam nem büdös. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ha gomba lenne, a lábamra is átterjedne, nem? A papucsnak viszont dögszaga van, és a környezetem is érzi. A ciki az, hogy lány vagyok, ezért kb kéthetente dobálom ki a papucsaimat, mert egy új papucs is ezt csinálja kb 2 hét után.
2011. júl. 23. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

ne sértődj meg de szoktad mosni a papucsodat??

mert ha egész nap abban vagy hát..... izzad a lábad még ha te nem is érzed. és jó hogy megmosod a lábad de a papucs beveszi.

pont úgy mint egy felső izzadsz leveszed kimosod.

2011. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint a kinai papucsok büdösek. Nem irtad hogy milyen papucsról van szó én házipapucsról beszélek hiába mostam kitettem szellőzni is a végén kidobtam
2011. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél olyan papucsot, ami tiszta gumi, és csak fürdésre használd. Tehát így két papucsod lesz. A gumi papucs öt perc alatt megszárad, onnantól nincs gond vele. Időnként pedit, mondjuk egy héten egyszer alaposan mosd le.
2011. júl. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért zuhanyzol mindig papucsban? Ha így van, legyen erre egy külön papucsod, olyan ami gyorsan szárad. A kinti papucsod nehezebben szárad és azért büdösödik néha mosd, pucold ki, és nem lesz büdös.
2011. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vegyél hamis Crocs-ot. kb 1000 ft, és 2 perc alatt megszárad. nekem igazi van, már 4 éve bírja, néha lemosom hipóval, és sosem büdös, se a papucs, se a lábam.
2011. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!