Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Zuhanyzás közben ráz a víz....

Deadly108 kérdése:

Zuhanyzás közben ráz a víz. Miért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami marha rákötötte a földet a vízvezetékre.Be kell szólni a szolgáltatónak.
2011. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen házban laksz? Családi? Tömblakás? Ha elektromos vízmelegítőt használsz valahol,valószínű hogy zárlatos,de még nem annyira hogy leverje a biztosítékot.Vagy nézd meg a mosógéped,vagy a mosogatógéped,vagy valamilyen elektromos készüléket ami hozzá van kapcsolva a vízhálózathoz.És áramtalanítsd egyenként hogy ki tudd szűrni a hibát egy fáziskeresővel,Ha nálad minden ok,biztos tömblakásba laksz,és akkor a szomszédnál kell keresni az ilyen hibát.De azt javaslom ha teljesen analfabéta vagy az elektromossághoz,hívj szakembert.
2011. máj. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

A legelsőnek.

Hát hogy ki a marha szerintem nem kérdés kedves barátom!!

A vízcsövet, a fűtéscsövet, gázt,zuhanytálcát és kádat mind-mind össze kell kötni egymással és LEFÖLDELNI!!! Ezt a műveletet minden villanyszerlő SZAKEMBER ismeri és úgy hívják egyen potenciálra hozás röviden EPH. Ez arra hívatot hogy az esetlegessen kialakuló feszültség külömbségek kiegyenlítődjenek és ne rázzon pl a kád.

Tehát tisztelt kérdező nézesd át az elektromos rendszert hogy az eph megtörtént e, ha villanyboylered van nincs e szivárgás, fűtőbetét hiba stb,stb.

Villszer.

2011. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
engem a tömblakásban a csőkamrában a vascső rázottmeg kenyetlenül és amikor lehuztuk a wc t és mikor takaritootam huztam le és a víz ami folyott bele áthúzoztt rajtam és egyszer mikor bellőröl sikáltam és én marha meghuztam ugy megrázott hogy nemtudtamhogy hol vagyok és hivtunk szakembert de már elköltöztünk
2011. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!