Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért ragad a papucsom a...

Miért ragad a papucsom a padlóhoz amikor járkálok?

Figyelt kérdés

elsőre azt mondanátok hogy a kosz miatt mert nem takarítok,

de én gyakran felmosom a padlót!! esetleg nem jól keverem össze a felmosót a vízzel?

már csináltam azt hoyg a papucs alját is lemostam meg felmostam a követ , egy darabig jó volt de másnap már megint kezdett ragadni:S

nálatok nicns ilyen?

csempés padlóról van szó


2010. dec. 15. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Csak a te papucsod ragad, vagy mindnekié?

Ha csak a tiéd, akkor valószínűleg a papuccsal van baj.

Pl. valami a talpára tapadt (méz, lekvár, bármi...) és nem jön le róla, de ezt a részét kizárhatjuk hiszen mondtad hogy azt is lemostad. Esetleg maga a papucs anyaga ami előidézi a tapadást. Ebben az esetben próbáld meg más anyagból készült papuccsal.

Ha mindenkinek tapad a papucsa, cipője, akkor marad a járólap. A felmosás is lehet az ok!

A tisztító szerekre rá van írva az adagolási mennyiség. Abban az esetben ha túl keveset teszel a felmosóvízbe, nem lesz elég hatékony és bár el lehet távolítani így is a szennyeződést, de sokkal több energiát (fizikai erőt) kell alkalmazni hozzá.

Ha túl sok tisztítószert használsz, akkor pedig csúszós marad a felület, ami megszáradás után bizony tapadássá módosul. Ilyenkor tiszta vízzel való feltörléssel tudod kompenzálni a sok felmosószer okozta kellemetlenséget.

2010. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de ari vagy köszönöm a válaszodat,amúgy nemcsak enkem hanem a barátomnak is tapad és ilyen kínai gumis papucsban járkálunk,:)

szerintem is a hígítással lesz a probléma köszi:)

2010. dec. 16. 10:57
 3/4 anonim válasza:
Igen,valószínüleg túl sok "anyagot" teszel a felmosóvízbe!Én is gyakran túlzásba esek...☺
2010. dec. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legtöbbször elég CSAK megleg vizzel felmosni, a sok felmosószer ragad.
2010. dec. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!