Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Gázórában van egy matrica,...

A Gázórában van egy matrica, azt véletlen egy részéig leszedtem, vissza raktam de látszik, hogy lejött. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Gondolkoztam, hogy beszólok a szolgáltatóhoz, mert rajta van a matricán, hogy: A matrica megrongálása vagy eltávolítása szerződésbontásnak minősül.
2011. júl. 22. 15:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hogy szedted le véletlenül? Véletlen odanyúltál és véletlen beleakadt a körmöd, majd lekapartad? :) nem értem... Tényleg bocs, nem kötekedni akarok, de ezt nehéz véletlen leszedni...

Szólj be mindnekéépp..! :)

2011. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát bele akadt az olló hegye, és megszakította, :D most az jön h mit keresek ollóval a gázórába de azért kotorásztam

mert van az a kis doboz, és annak a 2 végének bent kell maradni de folyton kijött.. :( és leragasztottuk erre apa kiküldött hogy szedjem le mert nem jött a gáz :( leszedtem az ollóval megcsúszott bele akadt a hegye és megszakadt

2011. júl. 26. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!