Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Gázórában van egy matrica,...

A Gázórában van egy matrica, azt véletlen egy részéig leszedtem, vissza raktam de látszik, hogy lejött. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Gondolkoztam, hogy beszólok a szolgáltatóhoz, mert rajta van a matricán, hogy: A matrica megrongálása vagy eltávolítása szerződésbontásnak minősül.
2011. júl. 22. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szólj mert ha éves leolvasás lesz akkor kiderül úgyis.

de ha azt mondod hogy kinyitotta a gyerek(vendégé,szomszédé,akárkié) talán kicsit jobban jössz ki belőle.de lehet hogy nem.

2011. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen matrica az, a lényeg, hogy a plombák sértetlenek legyenek.

De a biztonság kedvéért hétfőn reggel telefonálj a szolgáltatónak és kérdezd meg tőle!

2011. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Plombák? Az mi?
2011. júl. 22. 18:09
 4/12 anonim ***** válasza:
A plomba, ha régi, akkor ilyen kis ezüst színű kör alakú valami, amibe drót megy és össze van nyomva.
2011. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
oylasmit nem láttam :D
2011. júl. 22. 22:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor igencsak új típusú plomba van rajta, ami nemtom hogy néz ki :)
2011. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

itt ilyen biztonsági matrica van:

[link]

2011. júl. 23. 08:56
 8/12 A kérdező kommentje:
illetve ilyen: [link] mert hagyott nyomot
2011. júl. 23. 09:01
 9/12 hell-ikon ***** válasza:

Az a biztos, ha még most bejelented... Ha ők veszik észre később sokkal rosszabbul jöhetsz ki belőle.

Majd feltesznek egy új, sértetlen matricát és neked sem kell majd a későbbiekben idegeskedned miatta, hogy rád vernek-e +X%-ot, mert felmerült a gyanú, hogy csalni akartál.

Bár a kiszállás és a matrica díját lehet ki kell majd fizetned, de inkább az legyen, mint egy jó nagy büntetés.

2011. júl. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Holnap be fogok szólni, Köszönöm.
2011. júl. 24. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!