Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bőrkabátból (műbőr, kínaiba...

Bőrkabátból (műbőr, kínaiba vettem) hogy jön ki a golyóstoll? Véletlen húztam egy csíkot rajta :S (a kabát barnás-szürkés színű) Szappannal próbálkoztam eddig, már kb.5-6 napja tollas.

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Tescos hideg zsíroldót fújj rá egy fültisztító pálcikára.Azzal húzz egy csíkot a tollra,majd kis várakozás után mosd le vízzel.De előbb valahol belül próbáld ki,nem oldja-e a műbőrt.Ha nem,ez a tuti megoldás.
2011. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,kipróbálom :D
2011. okt. 3. 18:43
 3/6 A kérdező kommentje:

nem sikerült. valószínű az a vékony hegyű világos zebra toll volt :/

eddig ezeket próbáltam:

-szappanos víz

-mosogatószeres víz

-acetonmentes körömlakklemosó

-70%-os gyógyszertári alkohol

-valami noname hideg zsíroldó

-valami zsíros felületekre való cillit bang

még valami? már kezdek félni hogy nem fog kijönni :'(

még a hajlakkot hallottam, de jelenleg az nincs itthon..

2011. okt. 3. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
denaturáltszesz
2011. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van az Amway-nek egy Pre-Wash spray-je,de félő,hogy a spray drágább,mint a kabátod.Amúgy erre az van írva,hogy a tintafoltot kiveszi,ami igaz is,én farmerből vettem ki,úgy,hogy a farmer színét nem bántotta,csak a tollat.
2011. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :). ebbe a spray-be sok van? mert ha igen, megkérdezek 1-2 ismerőst, hátha van neki, drágán nem veszem meg, aztán vagy kihozza, vagy nem :)
2011. okt. 7. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!