Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek 21 nm albérlet kicsi?

Szerintetek 21 nm albérlet kicsi?

Figyelt kérdés
Bérelnék egy ilyen nagyságú albérletet , mit gondoltok?
2011. jún. 10. 07:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Elsőre azt mondtam volna, hogy nagyon kicsi, lakhatatlan 21 nm, de miután megnéztem, jónak tűnik. Szerintem ötletes, 1-2 embernek megfelel. Az árban nem tudok nyilatkozni, bár - szerintem - nem sokkal, vagy egyáltalán nem drágább egy nagyobb, legalábbis az albérleti díjat tekintve.
2011. jún. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem gyanús, hogy esetleg elírták a négyzetmétert. Mert így a képekről ítélve nagyobbnak tűnik a lakás.

Egyébként nagyon szép, igényes, mindenképp nézd meg.

2011. jún. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem megoldható. Egy embernek okés, kettő szerelmesnek is okés, mert úgyis összebújtok :):) Ha veszel egy szárítógépet, a ruhateregetés sem gond.
2011. jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem tudod eldönteni hogy Neked elég e? :S


Szerintem ez egy tök jó lakás, és még egy párnak is elég

2011. jún. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Teljesen korrekt ez a lakás, ha nem vagy tévémániás, akkor oda tudsz elé teregetni és kész.

Húgomék egy hasonlót vettek ki nemrég a párjával és nagyon szépen elférnek benne. Annyi van, hogy ha teregetés mellett főzöl, akkor szellőztetni kell, meg asztali gépet nem tudsz hova tenni, és laptopozni is csak az ágyon fekve vagy a kis asztalhoz görnyedve tudsz. Ez utóbbi engem zavarna, de ha téged nem, akkor nem gond.

Amennyire látom, viszonylag a belvárosban van a lakás, ami fiatalon fontos, biztosan találnál olcsóbban is, de szerintem ez mindent összevetve nem rossz :)

2011. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

nekem 18nm az egész nappalim, és megoldom benne az életemet.

a háló csak ráadás :D


ha egyedül vagyok itthon, akkor a kanapén alszom, teregetni is tudok, tv-m nincs :D


szerintem vedd ki, hangulatos kis kecó :D

2011. jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

nem vagyok tv mániás, hetente ha 1szer bekapcsolom:D, híreket szoktam akkor is nézni.

Megnéztem a lakást, pozitívan csalódtam, mert elég nagy ahhoz képest ami a képen látszik, mosogép a fürdőben van a zuhanyzó mellett, nem látszik, mert oda nyílik ajtó, az előtér is nagy, a fürdő tökéletes. Rezsije egy személyre, nyáron kb 15e ft.

Még el kell döntenem, de nagyon tetszik, először megijedtem én is a nm miatt, de szimpatikus.

Néztem másikakat is, de ha nagyobb, akkor drágább rezsi, illetve ami hasonló komfortú az meg megint csak drágább...

Köszönöm a válaszokat!

0

2011. jún. 10. 10:50
 18/18 anonim ***** válasza:

Háát..nem nagy, nem nagy, de 1, (nagyon max 2) embernek elegendő ideiglenesen.

Nekünk csak a nappalink 28 m2, plusz a konyha 18 m2. Szóval a nappali és a konyha egy térben van.

Néha még ez is nagyon kicsinek tűnik...

2011. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!