Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek 21 nm albérlet kicsi?

Szerintetek 21 nm albérlet kicsi?

Figyelt kérdés
Bérelnék egy ilyen nagyságú albérletet , mit gondoltok?
2011. jún. 10. 07:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
kérdés, hogy mire?
2011. jún. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
lakni benne.... istenem:S szerinted mire?
2011. jún. 10. 07:28
 3/18 anonim ***** válasza:

Pl. irodának, kis üzletnek, zenekarnak próbálni... nekem elég sok ötletem lenne.

Egy embernek elég lehet, de ruhateregetéskor meg fogsz őrülni. Elosztása is sokat számít, a bútorok is. Látatlanban erre sok mindent nem lehet mondani. A legjobb ha megnézed magad.

2011. jún. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21 nm? Csak a nappalim 40 négyzetméter, de néha kevésnek tűnik!
2011. jún. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Egy személyre, ha ennek nagyrésze egy szoba, akkor szüken elég, ha egy harmada mellékhelység (konyha/fözöfülke, fürdöszoba/zuhanyozó), akkot kicsi.
2011. jún. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
2011. jún. 10. 08:12
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
na igen...hova fér a mosógép, és hol fogsz teregetni? amugy szerintem túl sok a bútor a szobában. Meg sajnos amerikai konyha stilus. Képtelenség a mosott ruháidat elkülöniteni a kajaszagtól :( pedig 20-25nm-re is vannak jobb elosztású "lukak".
2011. jún. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Rettentően!
2011. jún. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

A lakás nagyon szép,igényes a méreteihez képest, de szerintem nem olcsó a bérleti díj. Nem tudom, hogy Pécsett milyenek a bérleti díjak, de nálunk Cegléden 35 ezerért 2 szobás lakást lehet bérelni.

Ehhez persze hozzájön még egyszer ennyi a közös költségre, fűtésre, világításra, vízre, stb.


Az általad nézett lakás egy embernek éppen elegendő, főleg ha nem napi 24 órában tartózkidik ott az ember, hanem csak pl. este. (A tesómék kollégistaként hárman osztoztak 20 négyzetméteren, mégis elfértek)

A rezsi tényleg alacsony lehet. Érdemes ennek utánakérdezni.


A mosás-teregetés tényleg gond lehet, de ettől függetlenül- ha nem lenne családom- én biztosan kivenném.

Nekem öszességében tetszik. :)

2011. jún. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz lakás, bár kérdés, hogy egyedül költöznél-e oda, vagy valakivel. Egy embernek elég lehet, a teregetést valóban nem egyszerű megoldani, kivéve, ha van esetleg egy csöppnyi erkély vagy ilyesmi... Nem tudom, szerintem nézd meg személyesen és meglátod, milyen benyomást tesz rád.

Az ára is elfogadhatónak tűnik, szerintem nem rossz megoldás.

2011. jún. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!