Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tud csinálni egy nő...

Mit tud csinálni egy nő egyedül ha se segítsége se pénze, hogy rendbe tegye aházát?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha több szobás egyiket kiadni,lehet diáklánynak is,nagyon olcsón,cserébe apuka segítsen "be"

Ugyanezen elven gyerekfelügyeletet,kutyasétáltatást stb vállalni.

A helyi egyházközséget megkérdezni,oda sokszor érkeznek be felajánlások

Családsegítő központban is lehet érdeklődni,sok helyen vannak olyan egyesületek,akik segítenek.

Megkeresed a helyi "magyar gárdát"megkéred segítsenek,cserébe főzöl nekik egy jót-a honlapukon van olyan,hogy festeni voltak...

Legfőképp ne keseredj el.Mindent meg lehet oldani.Nem szégyen kérni,biztos van olyan,amit Te cserébe tudsz adni!

2009. márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok,helyileg hol élsz?
2009. márc. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor marad az, hogy saját kezüleg csinálja meg a dolgokat. A legtöbb ház körüli munkát egy nő is simán el tudja végezni legalább olyan jól, mint egy férfi. Plusz a neten is sok infót lehet találni arról, mit hogyan kell, érdemes csinálni, és az ember hamar belejön a barkácsolásba, ha egyszer belekezd.
2009. márc. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedülálló vagyok, és az egyszerűbb dolgokat megoldom magam, mert sajnos már megszoktam, hogy magad uram, ha szolgád nincs.. Ha valamivel végképp nem boldogulok, akkor a barátok szoktak segíteni.
2009. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az,hogy mit tegyen ha nincs segítség és nincs pénz se!! Ha nincsenek barátok,rokonok,akkor akkor nem tudsz segítséget kérni csak idegenektől vagy magad csinálsz mindent.A pénz az már más kérdés.Mert hiába nézed meg a neten a tapétázás,festés műveletét amit meg is tudnál csinálni ha nincs pénz amiből megvegyed az anyagokat.Bizony itt a pénz kereset kell előbb.Alkalmi meló,másodállás vagy valamiről lemondani,és annak az árát félre tenni.De annyira nem lehetsz egyedül,hogy ne legyen legalább egy barát aki segít ha kéred!!
2009. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!