Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért izzadok éjjel az újépíté...

Miért izzadok éjjel az újépítésű lakásban?

Figyelt kérdés
Nemrégen költöztem panelból új építésű tégla lakásba. Régen mindíg nagyon jól tudtam éjel aludni. Most is megy az alvás, de állandóan beizzadok. Régen is volt ilyen, amikor kirándultunk vagy más eset miatt tégla szobában kellett aludni. Ennek a belső fala hungarocel és vagy nem tudom mi, de alapvetően tégla. Most melegvizes szivacsot teszek a fűtőtestre éjjel, de sokszor az sem segít. Mi segíthet ? Miért van ez ? Mit lehet tenni ?
2011. jan. 10. 01:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

amikor gázfűtésesből átköltöztem távhősbe egyrészt imádtam, h végre meleg van mindenhol, másrészt pedig folyton vizes rongyok lógtak a radiátorról, mert száraz volt a levegő.

mostanra megszoktam.


a párásítást felejtsd el, mert növeli a hőérzetet. inkább vedd lejjebb a fűtést, és kevesebb takarót használj.

2011. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Esetleg mert túl meleg van?
2011. jan. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!