Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 2 éves többemeletes újépitésű...

2 éves többemeletes újépitésű lakásban mit lehet kezdeni a hőhiddal,6. emeleten?

Figyelt kérdés
2 szembeoldalon utca + udvar front van, másik 2 szembe fal szomszéd felé néz. Az utcai rész és a bejárati ajtó feletti rész penészedik leginkább. Bejárati ajtóról folyik a viz. Szellőztetünk folyamatosan (otthon van mindig valaki). Felettünk még lakás van a 7. emeleten. Központi radiátoros fűtés, gázkazánból.
2009. nov. 9. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem semmit, nálunk ugyanez a helyzet. cseréltünk nyílászárót de nem oldott meg semmit. Mivel én itthon vagyok a picivel rengeteget szellőztetek, de mindennap ugyanez a helyzet. Nekem a penész ellen az ultra szavó nagyon jó, 15 perc alatt eltüntette és nem jött vissza azóta sem. Ceresit stop van a kritikus helyeken, de mivel a pici miatt sokszor mosok szerintem nem hatásos. A múltkor olvastam, hogy kispárna huzatba kell sót rakni, most azt próbálom ki
2009. nov. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!