Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egyetlen egyszer fújtam...

Egyetlen egyszer fújtam csótányirtó szert egy feltételezett búvóhelyükre, lehetséges hogy ennyitől végleg megszabadultam tőlük?

Figyelt kérdés
Új lakásba költöztünk(régi belvárosi, tégla)kicsi felújitás történt. Megdöbbenésemre éjszaka amikor vmiért fölkeltem 1-1 csótányt láttam, de csak hetente-kéthetente egyet, szóval ritkán. Egy alkalommal észrevettem hova fut be (egy küszöb alá) és gyorsan belefújtam a küszöb réseibe egy csótányirtó sprayt. Ennek hatására, onnan szép sorban előbújtak az ottlakók, kb. 15-20 db, akiket legyilkoltam. Azóta nem fújtam, csak csótánycsapdákat tettem ki, abba 4 db ragadt bele, de már egy hete nincs több áldozat. Kell még félnem hogy újra visszatérnek?
2009. jan. 23. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, kell. A csótány szaporodása olyan, hogy a házi szerekkel nem boldogulsz tartósan, egy idő után többe kerülnek, mintha pár havonta kérnél vegyszeres csótányirtást.

Nagyban befolyásolja a helyzetet, hogy a szomszédaid mennyire irtják őket, mert az élő csótány mindig ott bújik el, ahol épp nincs vegyszer. A petéik viszont mindenhol ott vannak...

2009. jan. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!