Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valami romantikus filmeket?...

Valami romantikus filmeket? Amit ti is szivesen megnéznétek?

Figyelt kérdés

most olyan filmezős kedvemben vagyok,vettem popcorn-t is :D

lehet több film is,megköszönném:))

ja és még egy kerdes,mert egy oraban több kerdest nem lehet feltenni:D :

egyszer lattam egy filmet,amiben az volt,h a kisfiu kiskoratol kamerazott mindent,és megmaradt mind az emlekezeteben. aztán egyszer felnőtt koraban kameraval lepett be a haloszobajaba,és pont akkor kefelt a baratnője egy masik emberkevel. azutan többet nem kamerazott.

volt egy testvere,aki nagyon nagy nőcsabasz volt,és segiteni akart neki,h egy év utan már végre lepjen tul a szerelmi banatan ,és ezert fel akart neki szedni ku**ákat,h ne unja magát. aztán egyszercsak talalkozik egy nővel,akivel összejönnek. amugy meg minden egyes erzesehez viszzaelmekszik egy kiskori kamerazasara,pl: mikor elelvez xDXD akkor olyant mutatnak vissza,h ő azt gondolja,mintha egy elefant belenyul az orraba egy masik elefant seggebe xdxDXD vagy ilyesmik,tehat nagyon nagyon sokat lehet rajta röhögni:D

ha ennek a filmenk valaki tudja akkor leirja a cimet,meg persze sok romantikus filmet :P nagyon szepen köszönöm előre is :))))


2010. nov. 6. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

a film címét nem tudom.

de az ajánlás: Minden kút Rómába vezet, 27 Idegen igen, P.S. I love you, Míg a Jackpot el nem választ, Igazából szerelem, Csajok háborúja, Boldogító talán, Boldogító igen vagy nem, Elátkozott Ella, Excsajok szelleme.

2010. nov. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Túl jó nő a csajom, 10 dolog amit utálok benned, nagyon nagy ő, bazi nagy görög lagzi, 50 első randi
2010. nov. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokta!:)

majd megpróbalom valahogy letölteni:)

2010. nov. 6. 10:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Velencei kurtizán

Ha a férfi igazán szeret

Sakáltanya

2010. nov. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A film amire gondolsz nem a Hosszú hétvége?

Az tök jó, én is szeretem.. Lehet megnézem.. :)

2010. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

de igen,a hosszú hétvége!!

nagyon-nagyon köszi,már rengeteg hasonlo kifejezést kerestam,h szombat vagy ilyesmi,csak a hosszu hetvegere nem gondoltam.:D

köszi:))

2010. nov. 7. 13:44
 7/7 anonim válasza:
holiday, szerelmünk lapjai
2010. nov. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!