Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Romantikus stílusú szobát...

Romantikus stílusú szobát szeretnék, mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
bútorok, fal színe, dekoráció?
2010. aug. 18. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy neked mit jelent a romantikus stílus, de nekem ilyesmi a szobám:

Tapéta (nem pont ilyen mintájú, de elég hasonló): [link]

Ilyen az ágyam: [link]

(gondolkoztam fölé egy baldachinon is, de úgy döntöttem, h ahhoz már öreg vagyok...)

A függönyöm, az ágytakaróm, és néhány papírdobozom (kacatok tárolására) is hasonló mintájú, és van egy ilyesmi ágynemű szettem is.

2010. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

[link]


második :)

2010. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! Debreceni vagyok, az én lakásom kisszobája, japán tolóajtós, belül van egy összecsukható ágy, egy fekete tv állvány és egy régi képcsöves szürke tv...eu eddog semmi. A falam egyik fele, tehát az egyik L mélyvörös, másik fehér. plafon fehér. Dekorációk: japán papírernyő, óriási legyező, egyiptomi zászló, japános falitekercs, álomfogó, vörös függöny... Fogalmam sincs mi ebben a romantikus, a lányok szerint az és nagy sikert arat, el is neveztem kéjbarlangnak:D
2010. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És a legfontosabb, hogy a plafonon egy vöröses lepedő lóg, a zodiákusjeggyel, így ha felkapcoslom a villanyt, szúrt vöröses a világítás...ja még van egy szerelemkanjis kiképem a falon, meg a nevem hieroglifákkal egy újabb kisképben. Ja meg egy 3 fiókos éjjeliszekrényem, ami bambuszból van...na az baromi drága volt
2010. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hogy érted, hogy "romantikus"? olyan virágos lányos, vagy szexelésre?
2010. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek, aki eddig írt!

utolsó válaszolónak: lányos, virágos, nem szexre :D

2010. aug. 18. 22:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami ilyesmire gondoltál.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, pontosan ilyerne! köszi!
2010. aug. 19. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!