Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy engedjem el a régi házamat?

Hogy engedjem el a régi házamat?

Figyelt kérdés

1 évvel ezelőtt eladtam a gyönyörű házamat.Sajnos muszàj volt mert nem tudtuk már fenntartani.

Egy végtelenül rosszindulatú nő és a férje vette meg persze megjátszotta magát így nem láttuk át milyen is valòjàban.

Buktunk is rajta mert hitelből vették és nem adtak nekik annyit ezért alkudtak utòlag. Ràadásul belealkudtàk az árba a fürdőt ami megint sokba került nekünk.

Borzasztòan sajnálom hogy eladtam nekik. Ha újra kéne döntenem biztos hogy nem kapná meg.

Pakolgatja fel a kèpeket a facebookra és én látom mivel ismerősök vagyunk.

Nagyon fàj a szívem érte.

Hogy tudnàm ezen túltenni magam?


tegnap 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Most már késő bánat. Ne gondolkodj rajta. Ne nézd a képeket amit feltöltenek.
tegnap 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia,


Nálunk hasonló szitu történt ráadásul több generációs családi szétköltözés. Nekünk frissebb kb 4 hónapos történet. Minket is nagyon megvisel...Úgyhogy átérzem.Sokat olvastam a témában, de a legjobb tanács talán hogy amikor eladtad akkor a legjobb tudásod szerint cselekedtél az adott pillanatban, csak ezt hajlamos torzítani az agy. A másik hogy feleslegesen elemezgeted a múltat az már megtörtént, nem tudsz rajta változtatni, most a jelenből kell kihozni a legjobbat, hogy mégjobban csináld. Ez is egy gyász folyamat, ami idővel jobb lesz.

tegnap 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én nagyon szerettem azt a házat de a férjem akarta jobban eladni.

Persze tudom hogy muszáj volt de akkor is.

Akik megvették kitoltak velünk mert utòlag alkudtak.

Ráadásul 2 nap alatt kellett kiköltöznünk 2 gyerekkel az òriási házbòl mert a nagyasszony be akart költözni. Aztán 2 hétig az üres házat festegették mi pedig a másik házban össze vissza voltunk.

El kellett volna zavarnom őket csak akkor bukták volna a foglalòt ami nem kevés összeg volt és én hülye nem akartam velük kicseszni.

De már nagyon bánom!

Most pedig menőzik a házzal mindenhol úgy hogy van rajta 55 milliò hitel….

Pedig jogom lett volna elállni az eladástòl.

tegnap 14:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha "utólag" le lehet alkudni az árból, meg belementél, hogy "belekalkulálták a fürdöt" az árba, akkor elég nagy baleki voltál.

Egyébként meg ha eladtad, semmi közöd többé a házhoz

tegnap 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az nem az ő hibájuk, hogy utólag alkudtak,próbálkoztak, más elhajtotta volna őket, nálatok bejött. Meg az sem, hogy a fürdőszobát lealkudták. Addig nem volt benne az árban?

Költözni sem kellett volna, ha neked nem megfelelő a két nap.

A vevőd is balek, 55M hitelt felvenni egy olyan házra, amit egyébként ki se tud fizetni a megbeszélt szerint sem..fentartani sem fogja tudni.

Jövő nyáron már nem csak a fbos menőzést, hanem az eladó ingatlan hirdetést is láthatod.

tegnap 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy megjelent a kérdező vevőjelöltje?


https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__ingatlan-vasarlas-ela..

tegnap 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen òriási hiba volt!

Sajnos utòlag derült ki mennyire másnak adta ki magát mint amilyen valòjában!

Mondjuk én nyugodt vagyok mert van egy szép házam (2006-os építésű)hitelmentesen!

Ők pedig nyöghetik a hitelt 20-25 évig.

És én hiszek abban hogy mindenki visszakapja azt amit màs ellen elkövetett!

ma 07:40
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért is nehéz mert rengeteg munkánk ès pénzünk van abban a hàzban.

Magunk csinàltunk mindent.

Saját kezűleg raktuk össze a konyhabútort a viacolort leraktuk műfüvet telepítettünk stb stb

És igen nagyon bánom hogy egy arrogàns rosszindulatú banya lakik a “hàzamban”

De természetesen csak magunkat hibáztathatjuk!

ma 08:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!