Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi szemetet termelsz/terme...

Mennyi szemetet termelsz/termeltek?

Figyelt kérdés
Szerintem én egyedi eset vagyok ebből a szempontból. Fél év alatt ha összejön 15 liternyi szemét 1 főre, ennek is egy része macskaszőr(ketten vannak). Amit lehet szelektíven gyűjtök, a konyhai hulladék kb teljesen növényi, ezeket gilisztákkal etetem meg. Még a kommunális kukába megy a macskaalom, az nincs benn a 15 literben. A 10 literes macskaalmos papírzsákba gyűjtöm és kb 2 hónap alatt telik meg.
ma 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ugyes vagy....
ma 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ha 2 macskára 10 liter használt macskaalom gyűlik nálad össze 2 hónap alatt, az nem lehet valami higénikus. (Mi 2 macskára 20 litert használunk havonta, és nem vagyunk tisztaságmániásak.)

Amúgy 60 literes a legkisebb kuka, amit választani lehet, azt hetente viszik el, általában tele szoktuk tenni. Persze, nem gyűlik össze annyi kommunális hulladék (2 személy + állatok), de akkor abba tesszük a szelektívet is (amit csak havonta, külön díjfizetős zsákokban visznek el), és ha még marad hely, akkor kidobunk még ezt-azt, ami felgyülemlik a kertes házban.

ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom mennyi idő alatt telik meg a macskaalmos zsák, a 2 hónap egy nagyon durva becslés. Jobban megtöltöm az üres zsákot, mint az eredeti tiszta alom, lehet az 15 liternyi is.


Minden nap van takarítva az almuk, a pisit-kakit kiszedem belőle, a többi benn marad.

ma 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Szomszédomnak nincs kukája, szerintem soha nem is volt. Ami elrohad, azt kiönti a ganéra, a fémet leadja, minden mást eltüzel. Télen a kazánban, nyáron egyszerűen az udvarban egy hordóban. Műanyag, használt ruha, minden. Elviselhetetlen a bűz.
ma 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!