Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A fővárosba költöző vidékiekne...

A fővárosba költöző vidékieknek mennyire volt nehéz megszokni a várost?

Figyelt kérdés
Vagy akár egy egyetemet hogyan éltek meg? Ha ismerték ilyen embert, vagy ti magatok vagytok ilyenek, meséljetek!

tegnap 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Én anno Pécsről kerültem fel egyetemre. Az elején sok dolog fura volt. Aztán 6 igen aktív év alatt megismertem minden arcát. Vannak előnyei. De a rossz levegővel, kosszal, zajjal nem tudtam megbarátkozni. Így kijöttem Németországba, ahol azóta is élek.
tegnap 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy kisvárosból mentem oda egyetemre, az egyetlen gond az volt, amíg megtanultam, mivel jutok el különbözö helyekre, a villamos-busz-metro vonalakat meg kellett ismernem.

Egyébként nem volt semmiféle probléma.

tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10mp kb.agglomeracio utan vettem egy lakast bp.kulkeruletbe minden a szamban van, autot csak hetvegen hasznalok 10perc a belvaros, egyedul a hangzavart nehez megszokni, mert a kerulet nagyon zöld
tegnap 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!