Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni felső -...

Mit lehet tenni felső - oldalsó szomszéd klímájával?

Figyelt kérdés

2. emeleten lakok és ritkán, de azért sokszor előfordul, hogy a 3. emeleti "oldalsó" szomszéd klímájának kondenzvize ha kedvezőtlen a széljárás becsöpög az én erkélyemre. Ami főleg télen lehet még zavaró, ha fűtésre is szeretné használni.

Most lett rakatva a klíma és nem értettem többször, hogy miért tiszta víz az erkély, aztán láttam, hogy a kondenzvíz gyakorlatilag erős szélnél hozzám csöpög be. Normál esetben a társasház elé az előkertbe.


Szóltam a szomszédnak, azt mondta, hogy korlátozás nincs rá, hogy oda csöpögjön ahová kivitelezték, arról meg, hogy a széljárás milyen ő nem tehet.


tegnap 23:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Megkérheted, hogy cserélje kicsit hosszabbra a kivezető csövet, hogy messzebbre csöpögjön az előkertbe, de szerintem azzal a plusz tíz centivel nemigen leszel bentebb, szeles idő esetén mindegy, mit csinál vele.
ma 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!