Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kinek mennyi pénze marad...

Tamás1980 kérdése:

Kinek mennyi pénze marad fizetés után, miután mindent kifizetett,(rezsi,hitel,kaja,)vagy csak én érzem kevésnek a (300.ezret) ?

Figyelt kérdés
szept. 4. 11:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

458at keresek

80 kaja

10 háztartás

70 edzések

Rezsi 35

Lakbér 130

Dm 7 (tusfurdo nososzer stb, minden honapban van vmi)

Gyógyszerek 3

Nyugdíjalap 40

Bérlet 10

Kórus tagdíj 4

Ajándék 3 (legalább egyvalakinek van szülinapja stb)


Ezek amik fixen elmennek minden hónapban



Ha levesszük az edzést ami azért luxus ennyit rákölteni akkor is kb 290 e


És semmi ruha, utazás, szórakozás, hirtelen betegségre gyógyszerek, magán egészségügy, programok a barátokkal.

Nekem a maradékot kell erre felosztani. Megértem ha nekem 300as fizuboo nem marad mit felosztani

szept. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy 300 ezer marad meg miután kifizettem a dolgokat
szept. 4. 12:11
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egyéntől függ. Valaki összesen nem keres 300 ezret, te meg kevesled, hogy csak annyi marad. Magasabban vannak az elvárásaid, mert azt engedheted meg magadnak.

Ha nekem havonta ennyi maradna, valószínűnek tartom, hogy többet adakoznék

szept. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Maget válasza:
100%
Hát te valamit nagyon elírtál. Az eddzés nélküli felsorolt kiadásaid 322 ezret tesznek ki. Ha 458-t keresel akkor 136 ezer marad. De még így is nagyon sok! Sok ember nem tud eltenni egy forintot sem, nem hogy több mint 100 ezret.
szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt az első válaszoló irta,hogy neki mennyi a kiadása.
szept. 4. 13:07
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
400at keresek, lakbért nem kell fizetnem, rezsi 40, kaja 80, marad 220. Évente 2 kulfoldi es 1-2 belfoldi nyaralás, rendszeres sport és havi 1-2 szórakozás ebből simán kijön
szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
szept. 4. 13:35
 8/14 anonim válasza:
100%

Én se sokkal többet tudok félretenni 🤷‍♀️. 320-340-et. Egy másik autóra gyűjtök.

37 éves vagyok és csak most sikerülhet ,végre, egy olyan autót venni amilyenre vágyok.

szept. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sok sikert hozzá, nekem már 2 éve össze jött egy régi álmom az autóra,de csak hétvégente használom vigyázok rá, hétköznap szaladgálos meg sima Japán szívó benzin.
szept. 4. 15:38
 10/14 anonim válasza:

9# Kérdező, köszönöm szépen!

Neked pedig gratulálok, hogy sikerült! Szeretem a pozitív példákat, feltölt, hogyha másnak sikerült, akkor nekem is fog.

szept. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!