Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csinálhatok ebben a...

Mit csinálhatok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy panel lakásban élek, ahol a szintünkön a lépcsőházban(aminek nincs ablaka) cefrét érlelnek (legalábbis olyan szag van és van egy nagy hordó, amiben van valami). Mostmár a lakásunkba is bejön a szag és én 36 hetes terhes vagyok és hányok a szagától mostmár szó szerint. Szerintetek ilyen esetben át lehet menni szólni? Nem akarok balhézni, de azt sem értem, hogy aki közvetlen szembe lakik azt hogy nem zavarja. Nem akarom elhinni, hogy én vagyok az egyedüli,akit ez zavar, ha meg nem és nem lesz változás kihez lehet fordulni? Közös képviselő? Először jó lenne valahogy barátságosan megoldani,de nem tudom hogy mit mondjak, amit nem vesznek kötekedésnek.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!



aug. 21. 22:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szólhatsz a közös képviselőnek nyugodtan.
aug. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget.:)

Rács van két ajtónként a lakások előtt, ezért nem fenyegeti, hogy bárki elvigye. És tényleg lehet, hogy így a szembelévővel együtt csinálják.

A szagot meg nem csak terhesen érzem, bárki jön át hozzánk futunk be kb a lakásba, mert ezen a szinten tömény cefre szag van.( A terhesség csak annyit okoz, hogy én be is hányok tőle 🤣)

aug. 22. 08:40
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Aztán amíg levelezel, addig okafogyottá is válik a dolog: a cefre beérik, a baba megszületik.
aug. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!