Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csinálhatok ebbe a helyzetbe?

Mit csinálhatok ebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés
Fiatal 26éves nő vagyok.Van vőlegényem.De nincs életem.A 4fal közt élek.Nem csinálok szinte semmit.Nincs kedvem,erőm se.Mindig rosszul vagyok.Félek hogy nem lesz normális életem.Nem rég lettem munkanélküli.Jó ideje tart ez a helyzet,de napról napra rosszabb.Már elhiszem hogy megbolondulok végképp.Nem tudok kijönni belőle.A pszichiáterhez jártam de már 1hónapja nem voltam mivel nem feküdtem be a kórházba.Kivizsgálás érdekébe.Megállapított diagnózis enyhe depressziós epizód.Megfordult hogy eltűnök itthonról a családdal és a párommal élek.Csak azért hogy ne legyek teher a páromnak,mivel itt a nyár vágynánk a kikapcsolodásra stb..de én miattam ez sztornó.Elegem van már.Ideje lenne észhez tèrnem mivel szeretnénk családot alapítani,újra dolgozni én is.De ezek csak álmok amíg ilyen állapotba vagyok.Mi lehet a gond,?Frontint szedek,habár már utálom szedni.
2017. jún. 9. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdetnek tedd le a frontint! Lekábít, eltompít, nem lehet tőle gondolkodni. Hozzászokás után már két adag közt is jelentkeznek elvonási tünetek, és ez csak rosszabb lesz.Meglévő depressziót súlyosbítják a nyugtatók. Tudom, mert súlyos függő voltam.Mióta nem szedek semmilyen gyógyszert sokkal jobban vagyok.
2017. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van hogy kihagynèk 1adagot,de aztán mègis beveszem mert rosszul leszek.Szeintem hozzá szoktam már 3ève szedem.
2017. jún. 9. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, hozzászoktál. A legrövidebb dokumentált hozzászokási idő:12 nap. Amikor kihagysz egy adagot, és rosszul vagy, az már elvonási tünet.
2017. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vegyél homeopátiás szert a frontin helyett, és fokozatosan cseréld le arra, amit később elhatározással le tudsz tenni. (Nálam bevált, bár én nem Frontint szedtem, hanem mást.) Keress munkát, akár önkéntes munkát is, ha van lehetőséged. Fontos lenne, hogy emberek között legyél és valamilyen tevékenységgel, amit szívesen végzel, lekösd magad. Már ez is egy lépés, hogy keresed a lehetőségeidet. Ne add fel, menni fog. :)
2017. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!