Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akinek nincs klíma hogy...

Akinek nincs klíma hogy bírja, hány fok van bent?

Figyelt kérdés

#Klíma, kánikula,
júl. 10. 12:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30-32 fok kétszintes családi ház, klíma nincs, ventillátor van de felesleges bekapcsolni mert csak a meleg levegőt forgatja. Én jól bírom, aludni is tudok 8-10 órát és takaró is van rajtam viszont napok óta nem vagyok éhes, egy nap egyszer eszek akkor se sokat, csak iszogatok egész nap.
júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
31,5 fok van éjjel-nappal, négy ventilátort használok párhuzamosan szintén éjjel-nappal, bár nem egy helyiségben (és van még kettő jelenleg használaton kívül 😃), ezek nélkül tapodtat sem tudok mozdulni. Még ki sem jöttem a fürdőből a hideg zuhany után, és máris újra izzadt voltam. Gyűlölöm a nyarat, bizton állíthatom, hogy nálam roszabbul senki sem viseli a hőséget az egész univerzumban, de most mi mást tudok tenni? Ha lenne is klíma, akkor is csak olyan helyre lehetne felszerelni a beltéri egységet, ahol rajtam egyáltalán nem segítene a nap semelyik szakaszában, és apám egyébként sem egyezne bele soha, mert még ebben a hőségben is hosszú pizsamában alszik olyan nehéz takarók alatt, amiket én fel sem tudnék emelni. Az utóbbi években kutyáknak való hűtőmatracokon ücsörögtem, de sajnos már kiszáradtak, így megint kénytelen leszek újat venni.
júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
9.es te hol laksz, mert ha nyugaton vagy északon pláne északnyugaton akkor nem érvényes. Mert átlag kb 5 fokkal hidegebb van mint az ország többi részen vagy pesten. Bocs hűvöseeb, vagyis kevésbé meleg, hideg az már régen volt :)
júl. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Éjjel minden ablak tárva-nyitva, így reggelre lehűl 27-28-ra, de napközben zárt, sötétített ablakokkal is felmegy 30-ra. Klíma nincs, nehezen bírom, gyakran zuhanyzom. Éjjel ruhába csavart jégakkuval alszom, az segít. :)
júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szüleimnél nincs klima, a ventilator megy egesz nap es nyitott ablaknal es nyitott ajtoval alszanak. 27-30 fok van naluk. Mikor ott laktam akkor nyaron egesz nap polo nelkul voltam mert mashogy nem lehet kibirni.

Nalam van klima es megeri az arat mert ha kint is dolgozok, munka utan a huvos hazban tudok pihenni.

júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én már 21-22 fok feletti meleget sem szeretem, most aztán igazán kínlódok és Haldoklom. Sokat fáj a fejem, szarul alszom, fáradt vagyok stb. Undorító az egész.

Amúgy 28 fok van a házban mostanság, ( kertes házban lakunk). amíg aludni nem megyek, megy a ventilátor, és semmi ruha nincs rajtam itthon. ( Legalább kevesebbet kell mosni😂. Máshogy nem bírom. A férjem jobban bírja a meleget, de ez már neki is sok. 38/N

júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a 16.-hoz.

Vannak olyan kis kocka léghűtők, amik hideg vízzel mennek, oda kell tenni, ahol ülsz, alszol, stb. Elég jók.

Már a falból nem jön elég hideg víz, hűtőbe kell tenni, valamint ha behozod a szobába, hamar felmelegszik a léghűtőben is; most gondolkodom daráltjég-csinálón is.

júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!