Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akinek nincs klíma hogy...

Akinek nincs klíma hogy bírja, hány fok van bent?

Figyelt kérdés

#Klíma, kánikula,
júl. 10. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nincs. Nem szeretem. 26-27 fok van most, hogy ennyire meleg lett kint. Nem érzem még túl melegnek, csak ha valami megerőltetőt kell csinálni, pl. takarítás egyes részei.

De éjjel pl. simán alszom, takaró is van rajtam.

Szerintem nagyon függ az épület tájolásától. Sok ismerősöm ugyanúgy 2 szobás lakásban lakik, mint én, de sokkal melegebb a lakásuk. Van, ahova egész nap odasüt a nap. Van, ami legfelső szinten van. Van, aminek csak egy irányba vannak ablakai. Nyilván ezektől mind melegebb lesz.

júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%

28-30 fok között ingadozik. Nappal kibírom. Aludni viszont nem tudok az ágyban, mert túlságosan meleg.

Le kell menjek a csupasz laminált padlóra aludni (még takarót se terítek rá). Ott a ventilátor előtt és a viszonylag hideg padlón már el vagyok. A hátam se fáj, sőt még mintha használna is neki a kemény felület. Annyi, hogy bizonyos pozíciók kényelmetlenek (oldal fekvés), háton vagy hason fekve egész jó.

júl. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ma tetettük be az 5. klímát a házba a konyha-ebédlőbe.

Elég szar volt nélküle, 27-29fok simán volt, főleg ha főzni kellett. Akkor még a pára is rájátszott.

Kb 1-2 órája mentek el a klímások. Lefürdtem, bent vagyok, itt dolgozom, nagyon jó. Szerintem egyre rosszabb lesz ahogy melegebb nyarak lesznek.

júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mobilklímám van, este nem megy. Reggelre 27.5 fok.


Csak a hálót hűtöm nappal, onnan dolgozom. Kb 26.3 fok az átlag. De konkretan amint kikegyek szobából, megcsap a meleg es megszedulok. Konyhaban ma fiztem rizst, le kelett ulnom, nem birtam abban a melegben 1 percet se.

júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

26 fok van a földszinten, 30 a tetőtérben (de ott csak alszunk, arra jó)

A földszint 95%-ban teljesen jó, van egy ventillátorunk, de napi max. 2x15 percet járatjuk.

júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
28 fok fölött, földszinti, nem déli tájolású. Rosszul vagyok nagyon. Hiába tusolok többször, egész nap tiszta izzadt vagyok. Csoda lesz, ha valahogy túlélem a nyarat.
júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
27-28 fok, én jól bírom, nagyon fagyos vagyok, a párom sokkal rosszabbul, ő hidegpárti. Éjszaka mondjuk én is jobban örülnék a kicsit hűvösebbnek.
júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Meghalok. A mobilklíma a hálóban van, én viszont a nappaliban dolgozom, léghűtő+ventilátor. De nagyon nehezen bírom, időnként át kell menni. Sajnos csak így lehetett megoldani, klímára nincs pénzünk.
júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
80 centis vályogfalaim vannak, az udvaron pedig 50-70 éves vák. Kellemes 24 fok vanbenn
júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
31 fok, se klíma, se ventilátor. Elkezdtem takarítani, de húsz perc után le kellett dőlnöm, egy órája pihenek. Nem gondoltam, hogy ennyire rosszul bírom majd, de ez kegyetlen. Ez az első nyaram ebben a lakásban, de nagyon hamar szerezni fogok valami megoldást.
júl. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!