Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért van ennyi zárószinti...

Miért van ennyi zárószinti panel lakás a piacon?

Figyelt kérdés

Vidéki nagyvárosban keresek eladó lakást. Errefelé a legtöbb panel illetve csúsztatott zsalus ház 4 emeletes, de elvétve van néhány 10 emeletes is. Eddig vagy 100 hirdetést néztem meg (ártól függetlenül), és ennek kicsivel több mint a fele zárószinti lakás (nem túlzás, direkt összeszámoltam).

Van valami oka, hogy ezektől akar szabadulni most mindenki? A rezsi miatt van, zárószinten drágább a fűtés? Vagy csak sokan nem akarnak ilyet venni, és ezért tovább vannak ezek a lakások a kínálatban?


2023. febr. 8. 22:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
59%

#20 És azt tegyük hozzá, hazafelé menet wifiről bekapcsoltam a klímát, mire hazaértem kellemes 25-26 fok volt a lakásban a kinti 35-40 helyett.


Este lefeküdtem aludni, teljesen kipihenten ébredtem. A legtöbb munkatársam meg panaszkodott, hogy csak forgolódott a saját izzadtságában, napokig hullák voltak.


Ja és ha már költségek, tulajdonképpen valamit valamiért. Az is pénzbe kerül, hogy rendszeresen mosni kell az ágyneműt mert minden este csatakosra izzadja magát az ember.

2023. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!