Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 5 emeletes panel zárószintjén...

5 emeletes panel zárószintjén mennyire jó lakni?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy földszinti és zárószinti lakást nem érdemes venni. A felsőt azért, mert beázhat a tető illetve a meleg felfele száll, így nagyon meleg van ott nyáron. De nem tudom, hogy egy 5 emeltes panelnél hogy valósul meg. Vki tapasztalatok?
2015. jún. 6. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a ház fel van újítva, vagy közvetlen azelőtt van, a legfelső lakás sem probléma. A mostani műszaki eljárások kiküszöbolik az esetleges eredeti hibákat, úgyhogy a beázás és a plafon hőleadása olyan, mint a többi lakásé.
2015. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt írják, hogy panelprogramon átesett és hőszigetelt a lakás
2015. jún. 6. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemista koromban laktam egy négy emeletes (5 szintes) panelház legfelső emeletén albérletben. Hőszigetelt, felújított épület volt. Sosem áztunk be, de nyáron elég meleg volt. Déli fekvésű lakás volt, így szinte egész nap sütötte a nap. Ennek ellenére szerettem ott lakni. Távfűtéses lakás volt, a fűtéscsövek ezen a szinten osztódtak szét a helyiségek között. Télen nem is kellett nagyon fűteni, mert ezek a csövek is simán befűtötték 21-22°C-ra a lakást. Szerencsére volt költségmegosztó a radiátorokon, így rengeteget spóroltunk a lakótársammal. Egyetlen negatívumként a lift hiányát tudnám felhozni. Néha-néha jó lett volna, főleg amikor az ember kisebb-nagyobb tárgyakat vitt fel és le, vagy amikor hullafáradtan ért haza.
2015. jún. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!