Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen panelba lakni? Eddig...

Milyen panelba lakni? Eddig mindig családiba laktunk, menyire hallatszanak át a zajok? A normál beszéd áthallatszik? Elég északai bagjok vagyunk és este is fentszoktunk lenni tv-zni filmezni beszélgetni mikrozni ezek áthalatszanának a szomszédba?

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 22:33
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és még anyi menyibe kerül kb a rezsi mindennel együtt 1 honapra?
2014. jan. 7. 22:35
 2/8 A kérdező kommentje:
illetve ha este járkálunk éfél fele ( általában mezitláb) az lehalatszik az alatunk lakóhoz?
2014. jan. 7. 22:37
 3/8 szatmaridavid1 válasza:
Nagyon nem halatszik át semmi a rezyik kb 50 000 de nemtudom mert nem lakok panelba csak a barátom
2014. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én világ életemben panellakó voltam, és bizony sok minden áthallani. Én (pedig rossz a hallásom) hallom ha a szomszéd zuhanyzik, mert a fürdőszobája pont a szobánk mellett van. A fenti lakónál halljuk amikor szexelnek, vagy amikor a gyerekek játszanak. Az alattunk lakónál is tudjuk, hogy mikor főzőcskézik, mert akkor dúdolgat.

Mi is éjszaka baglyok vagyunk, de igyekszünk csendben lenni, mert tényleg mindent hallani ám

2014. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem köszi hát akkor lehet panelek közt is nagy a külömbség mert nekem is ismerős körben mindenki mást mond :/
2014. jan. 7. 23:00
 6/8 A kérdező kommentje:
rezsiröl tudnál valamit mondani egy 50nm-es panel esetén? köszi előre is
2014. jan. 7. 23:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor mi panelben laktunk, csomó ételszag átjött a szomszédból, és a zajok is.
2014. jan. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig 3 panelban laktam. Az egyikben semmit nem érzékeltem a szomszédokból, a másikban a kajaszag jött néha át, meg a fölöttünk lakó ingaórája, amikor ütött, lehallatszott éjszaka. A harmadikban a szagok nem jöttek át, de a hangok teljesen.

Szóval tényleg nem egyformák a panelek :)

2014. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!