Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy szellőztetsz a lakásban,...

Hogy szellőztetsz a lakásban, ha egy oldalra nyílik az összes nyílászáró?

Figyelt kérdés
Hogy csinálsz huzatot? A lépcsőházból? Nem tudom, mennyire prosztóság, ha naponta 5 percre kinyitom az egyik lépcsőházi ablakot, hogy a lakásban legyen egy kis huzat a kiszellőzés miatt.
2022. nov. 6. 01:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinálunk naponta huzatot, valamennyire így is jár a levegő. Nyáron, mikor állt a meleg, akkor viszont simán volt, hogy kinyitottuk a bejárati ajtót (összenyitottuk a mögötte lévő ajtóval, hogy ne lássanak be).

Szerintem nem prosztóság egyáltalán, csak ne akkor nézz hangosan tévét/youtube-ot, plusz ne akkor főzz valami jó szagosat. Na, utóbbi szerintem prosztóság, mikor a nyuggermamszik a lépcsőházba szellőztetik a konyhaszagot...

2022. nov. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2 szobám van 1 oldalon, ha mindkettőben kinyitom az ablakot akkor valamennyire keresztül húz a levegő.De alapvetően elég egy résnyitásra állított ablak is ahhoz, hogy legyen egy kis folyamatos szellőzés.


Ha olyan volt a lakás akkor én is kinyitottam a folyosói ablakot és úgy szellőztettem át a lakást.

2022. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.:( Kinyitom az egy darab ablakot.
2022. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!