Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A padlásról a létrán háttal,...

A padlásról a létrán háttal, vagy előre felé szoktál jönni?

Figyelt kérdés

A tegnapi házasodna a gazda rész ihlettet a kérdésre főleg, meg az hogy tériszonyos vagyok. Péter gazda, a randevúját egy olyan helyen tartotta, ahová csak létrán lehetett felmenni. Felfelé könnyen ment a hölgynek is, lefelé viszont nem tudott menni, mert előre fordulva akart lemenni. De Péter gazda mondta neki, hogy úgy nem lehet.

Eddig én is mindig előrefelé akartam lejönni, de csak nagyon nehezen tudtam megcsinálni. Háttal meg sehogy nem merek, pedig az lenne a logikus. Próbálom leküzdeni a tériszonyomat, és a félelmemet a padlástól, és létrától, de nem megy. Volt hogy órákig fenn maradtam, mert nem tudtam összeszedni magam, hogy le merjek jönni. Sötétedéskor sikerült, mikor már nem láttam a magasságot. ( Bocs ha nem jó kategóriába raktam)



2022. szept. 14. 17:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Arcal a létrának.
2022. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, arccal a létra felé, amúgy nem is tudom hogy menne. Tériszonyosnak szerintem pláne úgy jó, nem látod annyira a mélységet.
2022. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz, csak úgy nem látom hová lépek.
2022. szept. 14. 17:50
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
#3: Mit kell azon látni? De ha akarod úgy is nézheted egyébként.
2022. szept. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A létra az ember lábához lett kitalálva, az pedig előrefele nyúlik ki, szóval arccal a létrának kell menni fel és le is.
2022. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
3 Miért ne látnád? Nem kell ráhasalni a létrára. Kb kinyujtott kézzel fogod a létrafokokak és látod hova lépsz.
2022. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell látni a fokokat, ösztönösen akkorát lép az ember, odafigyelés nélkül is. Csak ne azzal foglalkozz.
2022. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Tériszonyos vagyok, de számomra meredek lépcsőn, vagy létrán sokkal jobb létrának háttal lejönni.


Lenézni így-is úgyis le kell, ellenben sokkal biztosabbnak érzem, ha látom a fokokat és azt, hogy hova lépek.


Nyilván ez csak ferde létrán működik egy teljesen függőleges létrán marad a létrával szemben lejövetel, ellenben ott lenézve látom is hová lépek.

2022. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 mindentudó99 ***** válasza:
90%
Többet ne menj fel . Egyszer tényleg nem jössz le mert nem mersz ott hallsz éhen szomjan. Küldj fel mást. Viccen kívül én is ilyen voltam még fiatalabb koromban. Most már valahogy jobban megy ez. Persze teljesen nem múlt el a tériszony.
2022. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%
Azt elárulnád, hogy ha eleve félsz lejönni, akkor mégis mi a bánatnak mész fel oda???!
2022. szept. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!