Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lépteket hallok a padlásról!...

Lépteket hallok a padlásról! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Este,vagyis inkább hajnalban szoktam hallani néha dübögést,morajt vagy nem is tudom mit de mindig eléggé beparázok tőle,mert nagyon durva,mély hang,mintha valaki lépkedne a padláson.Az a vicc hogy nincs stabil talaj fent a padláson,vagyis ha valaki vagy valami ott mászkálna az valószínűleg átszakadna és beesne a mennyezeten.Azt tudom hogy alszanak ott este verebek de azok nem csinálhatnak ekkora zajt.
2013. márc. 28. 04:02
 1/7 anonim válasza:
Én azt gondolom, hogy nyest. Olyan hangzavart és dübögést tud csapni mint egy felnőtt ember ugálna a padláson. Nálunk a régi házunkba volt mikor kicsi voltam. Apám medve csapda szerűséggel kapta el.
2013. márc. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is nyestre gondolok.
2013. márc. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A macskák is képesek nagy zajokat produkálni.
2013. márc. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni a nyomait! Vagy szerkessz fel egy éjjellátó kamerát.De élve fogó csapdával is próbálkozhatsz,rakj bele kaját ,és egyből bemegy. Milyen födém van a lakásban? Gipszkarton? De azon kell,hogy legyen hőszigetelés. Vagy a 2 közt mozoghat?
2013. márc. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen, mikor nádfödémes házban laktunk, nagyon durva volt, ijesztő, mintha valaki trappolna fenn.

Egy nyest volt, amit elfogtunk csapdával.

2013. márc. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es v ok.

[link]

2013. márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válasokat :)

én is nyestre gondoltam,más nem nagyon lehet.

2013. márc. 28. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!