Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nem tudom mivel irtsam ki? a...

Nem tudom mivel irtsam ki? a padlásrol meg a spájzambol az egereket, mert rengeteg van . Pedig nem volt csak miota a közelemben tartanak sertéseket. Megörülök már nem merek lépni sem már. Tippeket de hatásosat kérek .

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 04:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Érdekes. A takarmánytól elmennek hozzád? Ott van nekik a jó kaja.

Nincs macskád? Ha a macsek szagát megérzik, nem merészkednek oda.

2010. febr. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
A macska nem túl hasásos! Mi a munkahelyemen egérirtót használunk és nagyon jó! Nem túl drága a tesco-ból vettem 2*szer és fél évig működött! szóval, nem is nagy pénz kidobás! kb. 500-600 Ft egy csomag! Több kis zacskós ételke van az egereknek benne, amit majd ők kibonatanak, neked csak annyi a dolgod, hogy kihelyezed őket azokra a helyekre, ahol előfordulnak az egerek! Ők szépen megeszik és ha jól emlékszem, akkor pár nap és hat is rájuk! csak mivel ez neked lakásban, igy figyelned kell rá, hogy megtaláld a döglött állatokat, mert ha nem akkor nagyon büdösek tudnak lenni, amikor elkezdenek bomlani! Remélem tudtam neked segiteni!
2010. febr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Padlásról nem fogod győzni egérirtóval, csak a kiéheztetett macska a megoldás. Nyilván mást nem adhatsz enni a macskának! A spájzban pedig meg kell keresned, hogy hol mennek be, és elzárni az útjukat!


Szerintem. Bár nekem még nem volt ilyen gondom, úgyhogy lehet, hogy mit sem ér a válaszom.

2010. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszüönöm aki eddig segitett .Továbbra is kérek ötleteket.Hallottam olyat hogy ultra hangos riaszto meg kén lapot gyujtani .Ki hallott ezekröl .További szép napot!
2010. febr. 24. 10:18
 5/12 anonim válasza:

Hello

Olyan macskát szerezz, amelyik lehetőleg kertes háznál nevelkedett és jó vadász szülőktől származik. A mienknek az anyja patkányt is fogott... Szóval nálunk kb 1 hét alatt eltűntek az egerek. Néhányat láttuk, hogy elropizott és ennyi. Nem kell kiéheztetni, amelyikben van vadászösztön, annak ez különleges csemege...

2010. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálunk meg az a baj,hogy a két vérszomjas macskánk éhezik,mert elfogytak az egerek. Már a madarakra,gyíkokra,is ráfanyalodtak,és mindenre ami mozog.

Szóval csak egy jó macska kell.(vagy kettő)

2010. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hiába éhezteted ki, ha nem olyan. A miénk mindig tele van tömve és úri passzióból egerészik, neki ez a szórakozás. Meg madarászik stb. Egyet sem eszik meg, csak játszik velük és megrágja a fejüket.
2010. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem éhezteted ki a macskát, akkor csak akkor vadászik, ha "olyan". Tehát ha kedve van. Ha éhes, mindegy, hogy "olyan"-e a macska, nincs más választása, vadászik. Szerintem.
2010. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ultrahangos riasztó szerintem koncert lehet nekik, mert nálunk semmit nem használt.

Ha se gyerek, se háziállat, akkor a zacsis méred. Papírszerű zacsiban van piros zselé. Na az kicsinálja.

2010. febr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de mi is voltunk hasonló helyzetbe

minden méreg szinte "vitamin" volt az egereknek. Fordultunk a szomszédhoz: semmi, fordultunk a KÖJÁL-hoz: semmi.

Mérgeztünk és mérgeztünk és mérgelődtünk. Undorító és mind

ez más miatt. Meghaltak a szüleim és eladtam a házat.

2010. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!