Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik megoldást választanátok?

Melyik megoldást választanátok?

Figyelt kérdés

Kicsi a lakás, kell 1 tároló, garázs nincs a környéken (belváros)

1-lakástól 5 percre 6 nm tároló, újépítésű házban (portaszolgálat proxy kapu, áram van, víz van bent, 0-24 bejárható

2-garázs valami Pest megyei településen, garázssoronide ha valami kell nem lehet bármikor ide ugrani, kocsival mondjuk 1-1 óra, áram, víz nincs

3-üres telek Pest megyében, mondjuk áram van de lehet, hogy nincs, víz ezeken nem szokott lenni max fúrt kút, esetleg körbe kell keríteni, oda kell menni néha kertet rendezni stb, meló van vele, kell rá valami sufni...



2021. okt. 4. 14:17
 1/9 A kérdező kommentje:
KB 2 millió Ft a keret.
2021. okt. 4. 14:18
 2/9 anonim ***** válasza:

Mennyi a cucc?

Én biztos a legnagyobbat választanám, akárhol legyen. Idővel az embernek/családnak egyre több holmija lesz.

2021. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na de mit akarsz tárolni? Kell a víz meg az áram?

Eleve 2 millióért telket? Nem fog összejönni, garázs sem. Egyébként nem hiszem, hogy van olyan garázssor, amit portaszolgálat őriz és nem tudsz bármikor bemenni


Miért nem bérelsz ilyen selfstore raktárat?

2021. okt. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem kapsz szerintem sem garázst, sem telket. Sufniban valami lakatlan helyen meg kirámolják, amit tárolsz. Inkább bérelnék vagy lebeszélném magam arról, hogy kell az a cucc vagy fedél az autómnak. De még inkább költöznék nagyobb lakásba olcsóbb környéken.
2021. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Autónak nem kell, annyi cuccunk van, csomó kinőtt ruha stb amire azt mondja a feleségem, hogy jó lesz még valamire már kB nem lehet elférni az összes szekrény tetején zsákos ruhák és gyerek játékok vannak plafonig
2021. okt. 4. 16:53
 6/9 anonim ***** válasza:
El kell adni a jobb darabokat, a többit meg elajándékozni. "Nem a tárgyakért van az ember, hanem a tárgyak az emberért." Nehogy már kinőtt cuccok tárolására költsetek 2 milliót. Nálunk is van két iskolás gyerek, most váltam meg nagyon sok kinőtt holmitól, pedig terv szerint lesz egyszer harmadik. De hogy annyi évig kerülgessem oldalazva, mire az belenő, hogy aztán megint használjam pár hónapig... Hát inkább veszek akkor majd használtan. Ja és persze nagyon sok olyasmi volt, amire már nem is emlékeztem :D
2021. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja, hogy kinőtt gyerekruha?


😄

Ér 2 milliót? Csak ennyit kérdezz a nejedtől.


Ezek csak tárgyak, bármikor pótolható.

2021. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nálunk 9 éves a nagy és 2 @+eves a kicsi, sokminden nem fér el így, 2 szobás a lakásunk, de ha 4 szobás lenne azt is telepakolnák :D a nagy cuccai el vannak téve a kicsinek, a kicsi cuccai meg a húgom gyerekének meg "majd jó lesz valamikor" alapon...
2021. okt. 4. 18:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Én megtanultam selejtezni. Alapszabály: amit 2 éve nem használtam, és nem hiányzott eddig, az kuka. Hihetetlen sok dolog ment a kukába. Mi ketten élünk, van egy 160 cm széles gardróbszekrényünk. Na, abba az összes ruhánk el kell férjen. Elfér. Ha tényleg csak lomok tárolására kell, amit évek óta elő se vesztek, béreljetek egy selfstore-t vhol. De olcsóbb lenne, ha az asszony megtanulna selejtezni.
2021. okt. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!