Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Amerikai konyhás megoldáshoz...

Amerikai konyhás megoldáshoz milyen járólapot választanátok?

Figyelt kérdés
Ami színben és mintában is megállja a helyét akár a konyhában, akár az étkezőben, akár a nappaliban. Olyan lenne jó amihez több szín is passzol, mert nem tudom még milyen színű lesz majd mind3ban a bútor. Aki tud képet is küldjön legyen szíves, kinek melyik tetszik. Hátha megtalálom köztük a számomra leginkább tetszőt is.
2010. márc. 8. 18:19
 1/3 anonim válasza:
Beage (bézs) szint ajánlanék,mert az sok mindenhez megy.A konyhában előnyös, ha nem csúszik a lap,mert balesetveszélyes,ha olaj vagy víz cseppen rá.Nekem polirozott gránit lap van.Hasonló mint a plázákban:fényes és nem csúszik.Ha rusztikus (rücskös) kerámialapot választasz,az lehet hogy olcsóbb de a piszok jobban beleragad,nehezebb takartani.A fényes kerámialapok csúsznak,ha vizesek lesznek.A bézs színhez jól illik az éger,a bükk, a cseresznye és a mahagóni,fekete,zöld,kék színű bútor is.Nekem égerszínű a konyhabútorom hozzá és jól mutat.A konyhapúlt is bézsszínű lett.A naturfenyő,szerintem nem megy hozzá,és a fehér sem.
2010. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Megint én vagyok.Én 10 éve csináltattam a konyhát a gránitlappal,és akkor rábeszét az ismerősünk,akitől vettük.Azt mondta ,nem csak szép,hanem nagyon strapabíró.Nem pattan le,ha ráesik véletlenül valami.Nem rég véletlenül lelöktem a pultról a csupafém citrusprést,ami jó nehéz.Semmi baja nem lett a kőnek!Ez is egy szempont,főleg ha nagy felületet burkolsz be vele!Ha a kerámia lepattan és nincs tartalék,akkor hogy fogod pótolni,esetleg évek múlva?
2010. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bézs, barna, narancs, bordó
2010. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!