Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi pénzre lesz szükségünk...

Mennyi pénzre lesz szükségünk ha Svájcba akarunk költözni?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy jó kategóriába irtam-e ezért bocsi.

Zürich +30km körzete a cél, 2-en vagyunk párommal illetve egy cica akit semmi képen nem hagyunk hátra. Én úgy saccolom hogy 2,5milliónak elégnek kéne lennie 1 hónapig amíg megkapjuk a fizetést. Kajára 400-500chf-et számoltunk. A lakást 2 szobásokat néztünk 1200chf átlaggal +2havi kaució szinte mindenhol. Biztosítások, engedélyek, autó díjak, honosítás stb (+cicus vizsgálása, kiskonyv stb )dolgokkal is tisztában vagyok.


Júliusban költözünk egy picit félek még se lesz elég, mit gondoltok? Aki nem tudja hogy ez milyen költségekkel jár légyszi ne írj ide, köszi!



2021. máj. 25. 23:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Jó hadakozast a muzulmánokkal, meg a megalázó munkákkal. Pénzért anyatokat is eladnatok, ugye?
2021. jún. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
#21 az ilyenek miatt nem fogom soha megbánni, hogy külföldre költöztem 😂😂😂
2021. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Amikor kijöttünk a nejemmel én tizezret kerestem, o nem dolgozott, na ebbol szuperjol meg tudtunk elni, olyan havi 3000-4000 megtakaritassal. Lakast Zurichben nemi szerencsevel mar 1500tol tudtok talalni, a kaja az olyan 600, a biztositas detto, szoval jo lesz.
2021. jún. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!