Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Laknál olyan házba, ahol...

Laknál olyan házba, ahol előzőleg tragédia történt?

Figyelt kérdés

Az utóbbi idők szomorú eseményei gondolkodtattak el.

Én valószínűleg nem. De nem a kísértetektől való félelmem miatt, miután nem hiszek bennük. Egyszerűen nyomasztó lenne.

Egyáltalán el lehet adni egy ilyen házat?


2010. aug. 23. 11:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg csak a temető melletti ház,és a rá néző ablak zavar..
2010. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%

utolsó vagyok

mamám háza a temetőtől nem messze van,és engem nem zavar.Sose gondoltam rá elalvás előtt hogy itt a temető nem messze.A holtak nyugton vannak :)

2010. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm mamáját a házában gyilkolták meg pár éve. Évek óta árulják a házát, de nem veszi meg senki. Lehet, hogy a gyilkosság miatt, bár megyeszékhelyen lakunk, tehát elég nagy városban. Én személy szerint biztos, hogy nem költöznék olyan házba ahol gyilkosság vagy öngyilkosság történt.
2010. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
45%
Nekem már az is furcsa lenne, hogy olyan házban lakjak, ahol lakott már valaki más is. Számomra az a természetes, hogy az ember üres telket vesz, és a saját elképzelései szerint építteti fel rá az otthonát. Vagy ha valami miatt megvennék egy házat (nagyon jó helyen van, ahol már nincsenek beépíthető telkek), tutira teljesen felújíttatnám, kicserélnék minden burkolatot, hogy a sajátomnak érezhessem.
2010. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
a mi régi lakásunkban történt öngyilkosság. felakasztotta magát az előző lakó. több mint 20 évet éltünk abban a lakásban , semmi rossz dolog nem történt, nagyon szerettem ott lakni.
2010. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nagyon érzékeny vagyok, kétszer költöztem, egyik helyen sem tudtam aludni, nyugtalan voltam, rémálmok gyötörtek.

Rossz karmájú lakásba, házba nem jó költözni. Sokan azonban nem érzékenyek ennyire mint én.

Most saját építésű családi házban lakunk, egy domb tetején. Itt már nyugodtan alszom és kipihenten ébredek.

Temető közelében szálltam meg egyszer, de csak reggel vettem észre, az a tömény borzalom, amiket álmodtam, elég is volt egy életre.

2010. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Laknék. szeretem a komor dolgokat.

Ráunnék a lakásra eladnám. Utána hívnám a tulajt h figyelj már bocs h nem említettem de az előttem lévő felkötötte magát a nappaliban. Nah abban a mp-ben félre nyelné a csirke csontot.:)

2010. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Persze hogy laknék.Mi közöm hozzá,hogy ők mit csináltak előttem.A világ tele van sérült,szerencsétlen emberekkel,és különféle tragédiákkal.Csak olyannak nem tudnád eladni,akik pl.: hisznek a szellemekben,vagy a baljós árnyakban.
2010. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

a nők lapjában pont van egy ilyen cikk.


száni, de kicsit hiszek az ilyenekben.

de nem abban, h ki halt meg, kit öltek meg, stb.


hanem a hosszabb távú dolgokban. hogy pl milyen volt az a család, aki előttem lakott a házban: veszekedtek-e, rossz anyagi helyzetben éltek-e, milyen emberek voltak?


csak olyan lakást veszek meg, amiben már első perctől jól érzem magam, jó atmoszféra uralkodik.


persze az nálam is feltétel h mindent a földig gyalulok, teljesen felújítom, és csak utána költözök be.

2010. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!