Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Laknál olyan házba, ahol...

Laknál olyan házba, ahol előzőleg tragédia történt?

Figyelt kérdés

Az utóbbi idők szomorú eseményei gondolkodtattak el.

Én valószínűleg nem. De nem a kísértetektől való félelmem miatt, miután nem hiszek bennük. Egyszerűen nyomasztó lenne.

Egyáltalán el lehet adni egy ilyen házat?


2010. aug. 23. 11:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha megtudnám, hogy ott pl. felakasztotta magát vki, vagy lelőttek benne vkit ,101% hogy nem venném meg, még akkor sem ha álmaim háza.

Nem tudom miért, tényleg nyomasztó lenne, és én se a szellemektől félnék, csak magától a körülményektől h mi történt ott ....:S

Ha nem tudnék róla, valószínűleg megvenném.

2010. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
el lehet adni de en nem szivesen laknak benne:P
2010. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

az előző lakásomban meghalt a néni akié volt. Ha tudtam volna nem biztos, hogy megveszem. Nemtudtam, megvettem és életem legeslegboldogabb éveit töltöttem el.

Szerintem hiba ez alapján dönteni, ugyanakkor, ha a következő lakásomról tudnék ilyet, valószínű nem venném meg:)

2010. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2010. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
hogyne, minden este party lenne:P
2010. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Laknék.
2010. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit félnék a szellemektől, mert hiszek bennük, de ilyen komoly dologban, mint lakásvásárlás, ez nem befolyásolna. Ilyen dolgokban nem szabad hogy az érzelmeink vezéreljenek!
2010. aug. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szüleimnek például az első háza olyan volt, hogy ott halt meg benne a néni, akié volt, nem is sokkal azelőtt, hogy megvették. Tudták, de nem problémáztak rajta.

Én például sokkal jobban szeretem a régi házakat, mint az újépítésűket. Nyilván minél idősebb egy ház, annál nagyobb az esélye, hogy történt ott valami ilyesmi. De ez semmit nem jelent a jövőre nézve, szóval én simán és valószínűleg amint sikerül megszabadulnom a paneltől, ilyen házba próbálok költözni.

2010. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%

valószínűleg vennék

de szerintem az is fontos hogy az ingatlanközvetítő hogy adná nekem elő a történetet.Ha bekísér a konyhába és közben azt mondja hogy ja mellesleg itt gyilkoltak meg valakit brutálisan és részletesen elmondaná hogy mi történt akkor nem venném meg,de ha azt mondja hogy történt itt egy baleset melynek következtében valaki meghalt akkor attól még megvenném ha tetszene a ház.Szóval minél kevesebb infót akarnék hallani az ott történt dolgokról,hogy ha már megvenném a házat ne kelljen fojton arra gondolnom hogy mi történt ott.

2010. aug. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

igen, igen szóval ha öregségben halna meg ott valaki, aki szépen elaludt az megint más, mintha gyilkosság, öngyilkosság történt volna.

De pl. egy temető melletti ház nem zavarna.

2010. aug. 23. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!