Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel szoktátok illatosítani...

Mivel szoktátok illatosítani a szobátokat?

Figyelt kérdés

Valami olyasmire gondolok, aminek állandóan érezni az illatát. A füstölőt szeretem nagyon, de annak csak 1, max 2 óráig érezni.. :S

Ja és nem akarok illatosítóért 3000 ft-ot kiadni :D

Valami kreatív, praktikus ötlet?:D


2010. aug. 13. 17:59
1 2
 11/13 anonim válasza:
A füstölő szerintem is jó. Vegyél kis illóolaj tartót. 500 és 1500 Ft tök kis helyeseket lehet venni. Kell bele egy pici mécses (50 db kb. 4-500 Ft), plusz az illóolaj. Amiből mindenki megtalálhatja a neki tetszőt. :) Az én kedvencem az Almáskertek királynője és a Karácsony illat.
2010. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Amiket írtatok nagyon jók, szoktam is mindig füstölögni meg párologtatni :D csak ezekkel az a baj hogy nem tartós az illatuk, csak addig érezni míg ég, vagy míg párolog. :/

Valami olyanra gondolok ami tartós :)

Azért köszi a tippeket.

2010. szept. 6. 18:42
 13/13 anonim válasza:

Én a greenleaf termékeit szeretem, lakberendezési boltokban található leginkább, háromszoros áron mint ahogyan az USÁban kapni. Viszont másfél év után is kellemes illata van. Egy szobát finoman illatosít folyamatosan. Kedvencem a "classic linen" illat.

[link]

2010. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!