Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel szoktátok illatosítani...

Mivel szoktátok illatosítani a szobátokat?

Figyelt kérdés

Valami olyasmire gondolok, aminek állandóan érezni az illatát. A füstölőt szeretem nagyon, de annak csak 1, max 2 óráig érezni.. :S

Ja és nem akarok illatosítóért 3000 ft-ot kiadni :D

Valami kreatív, praktikus ötlet?:D


2010. aug. 13. 17:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
75%
Lehet dekorboltban ilyen növények alá való gyöngyöt venni (amiket vízbe kell áztatni és megduzzadnak, 'duzzadó gyöngy' a nevük ha jól tudom), csak mi a vízbe egy kis parfümöt csepegtetünk, és így illatosak lesznek, majd kirakjuk egy üvegtálba a szobában valahol, és így nagyon finom illatot árasztanak magukból ^^
2010. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Termessz citromfüvet vagy mentát az ablakban.
2010. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Cserepes levendulám van, nagyon kellemessé tudja tenni a levegőt. Szép, illatos, dekoratív. Mi kell még?
2010. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nekem is volt ilyen duzzadó gyöngy nevű cuccom (bár én hidrozselének hívtam:D).. pont tegnap dobta ki anyám, mert szerinte ronda volt, és összefogta a tálat amibe tettem :D


A második válaszoló meg nagyon rátapintott a lényegre, mert 2 virág van a szobámban, az egyik citromfű, a másik menta:D

2010. aug. 13. 18:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak virággal,vagy természetes növények illatával.
2010. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Friss vágott virágot teszek mindig vázákba, annál finomabb illatot semmi nem csinál. Persze ez csak akkor éri meg, ha van kerted, ha virágárusnál veszed, úgy drága.
2010. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
76%
Én speciel nem szeretem a szobámban, ha valami idegen anyag illatát érzem. Én inkább nagyon gyakran nyitom ki az ablakot, én a friss levegő illatát bírom :) Egyébként karácsonykor szoktunk párologtatóban különféle illatanyagokat párologtatni, ha akarod próbáld ki.
2010. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Alastor22 válasza:
14%
Konzervbabbal
2010. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
78%
én illatosítózok, ambi pur nevadás vagy airwick vaníliás és orchideás, télen forralt boros. de 1-es fokozaton csak. asia centerben veszem ott sokkal olcsóbb
2010. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Minőségi füstölőt vegyél, és annak sokáig érezni az illatát. Illatból nekem legjobban bejött:

-NAG CHAMPA

-MAGNOLIA

-CANNABIS

-ALOE VERA

-OPIUM

-HENNA

Ezeket próbáltad már?

2010. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!