Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy dobjátok fel a szobátokat?

Hogy dobjátok fel a szobátokat?

Figyelt kérdés
Kicsit egyhangú és kihalt a szobám..vmi ötletek amivel kicsit feldobhatnám, vidámabbá tehetném?
2010. júl. 29. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

am plakátok, vicces képek keretbe, nagy színes falióra, a virágok is sokat dobnak.. íróasztalhoz rajzok, órarendek, oklevelek..plüssök, üvegesszekrényre üvegfestékkel rajzok, tükör/fésülködőasztal mellé a falra legyezők, spotlámpa színes égőkkel, kagylók, illatos gyertyák, ha padlód van, akkor egy közepes méretű, kicsit a szoba színeitől elütő szőnyeg.. ennyi jutott most eszembe :D

2010. júl. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

falimatricák:


[link]



lampionok:


[link]


ágytakarók:


[link]



+ amiket az előző válaszoló írt :)

2010. júl. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, nekem ami sokat számít: szobanövények és akvárium. Olyan fajta növényeket gyűjtöttem össze, amik gyorsan nőnek és dekoratívak, ráadásul ha jól csinálod, szinte semmibe nem kerül, mert rokonok, ismerősök szívesen adnak egy-egy hajtást, ha megtetszik a növényük. A költség így nekem eddig: kb. 500 ft cserepek, 900 ft virágföld. Na meg a víz, amit ellocsolok. Illetve tervezek még venni színes kaspókat, amibe belerakom őket és jól néz ki.


Az akvárium már kicsit nehezebb kérdés, szépérzék kell, hogy jól nézzen ki, de ha csak fogsz egy akváriumot, veszel bele halakat és hozzá egy levegőztető-szűrőt, valamint lámpát fölé, indulásnak már jó. Nagyon tudom ajánlani a neonhalakat, viszonylag olcsók és nagyon dekoratívak!!

2010. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
25 vagyok, tehát már nem gyerekszobáról van szó :) szeretném kicsitt melegebbé, vidámabbá tenni a szobám..azért köszi az eddigi válaszokat! egyéb ötletek?
2010. júl. 29. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!