Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nem szoktátok megunni a...

Nem szoktátok megunni a szobátokat?

Figyelt kérdés

Nekem így is kb évszakonként át kell rendeznem,mert olyan unalmasnak érzem már:/

veletek nincs így?:S


2011. júl. 22. 19:13
 1/5 Emily00 válasza:
a nővéremék havonta rendezik át az egész lakást mert ők azt mondják h fő a változatosság. hát ha a saját szobád akkor alakítsd ha meguntad ...én azt szoktam csinálni h pár kiegészítővel feldobom és akk más hangulata van így nem tom meg unni
2011. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,néha nálam is van ilyen. Akkor ha lehet kicsit átrendezem, vagy csak a kiegészítőket kicsit átvariálom, illetve én nagyon szeretek kézműveskedni, olyankor mindig kreálok valami újat.
2011. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem az állandóságot :)
2011. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor minden évszakhoz legyen egy másik szett lakástextiled (függöny, ágytakaró, díszpárnahuzat, terítő) és egy pár dekoráció (egy váza, kerámiafigura, mécsestartó, stb.). Ugyanazok a bútorok más textilekkel és dekorációval egészen más hangulatot sugároznak.

Nekünk csak a nappaliban van egy téli és egy nyári függönygarnitúránk: a nyári sötétítőnk egy fényes, narancsszínű, csupa műszál, nagyon vékony ikeás függöny, a legkisebb légmozgás is meglengeti, így mindig friss,üde, hűvös hangulatot teremt, a téli pedig egy sötétbordós, nehéz, vastag függöny, már a megjelenése is meleget sugároz.

Az ülőgarnitúránk narancsba hajló terrakotta textilbőr, a szőnyeg narancssárga, sötétbordó beszövéssel, egy-két vajszínű mintával (a falak is vajszínűre lettek festve). Amikor megvettük, kicsit tartottunk az erős színektől, de a boltban rendesek voltak, azt mondták, ha mégsem tetszene az összhatás, visszavihetjük. Maradt és mindenkinek nagyon tetszik. A két függönyszett pedig egészen megváltoztatja a nappali hangulatát.

2011. júl. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ó köszi,ez jó ötlet:)
2011. júl. 23. 11:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!