Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Peneszes szekreny ellen?

Peneszes szekreny ellen?

Figyelt kérdés

Peneszes vilt a szekrenyem hatulja, es mar belulrol is kezdett. Kivul belul lefujtam szavoval tegnap, viszont meg kicsit lehet erezni. Utana attoroltem vizes szivaccsal, majd mosogatoszeres vizzel.

Mikor pakolhatok vissza bele?

Fehernemuket visszarakhatom, vagy szerintetek meg ne? Nem fog irritalni mikor felveszem?



2020. nov. 12. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A penész okát kell megszüntetni. Mérd meg a lakásban a páratartalmat (kb. 3500,- egy ilyen mérő). Ha 55 % fölött van és tömítéssel ellátott ablakaid vannak,( akár fa, akár műanyag) akkor lejjebb kell vinni a páratartalmat, amit rejtett ablakszellőzőkkel tudsz elérni.
2020. nov. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem kell ehhez semmilyen mero, sajnos erezhetoen nagy volt a para akkor. Talan mar kicsivel jobb a helyzet. De a konyha peneszedik ujra, hiaba fujtam le azt is. Keson kezdtunk el futeni, es amig nem futottunk fozes kozben borzaszto nagy volt a para. Most, hogy mar megy a futes picivel jobb a helyzet talan.
2020. nov. 26. 10:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!