Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem féltek az időjárástól?

Nem féltek az időjárástól?

Figyelt kérdés
már mint ezen azt értem,hogy mindenünket elveszítjük.drágák a dolgaink az emberek el kényszerülnek hagyni az otthonaikat és ez csak rosszabb lesz.kitör a háború meg minden .ez a kérdés csak engem foglalkoztat?
2010. júl. 12. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hááát.. nem igazán időjárásfüggő, amiről beszélsz (a háború pld.)
2010. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a háború? És miért veszítenénk el mindenünket az időjárás miatt? Értem én, hogy voltak ezek az árvizek, de ezek is csak néhány települést érintettek, nem az egész országot. Ha nem laksz folyó, patak közelében, nincs félnivalód.
2010. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én nem lakok folyó közelében,de például a dió nagyságú jégtől félek.Az ablakunkat betudná törni és az is elég nagy kár lenne!Meg a nagy széltől is félek néha.Egyszer kitépte a szél a redőnyünket sajnos.
2010. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az időjárástól nem kell félni. Mindig is voltak és lesznek is komoly viharok, tartós esők, amik nagy károkat okoztak. Mostanában csak azért érzékeli mindenki, hogy egyre több van, mert mindenki rendelkezik internettel és ha már egy kis falut is darabokra ver a jég már az főhírnek számít. Túlzottan felfújják a dolgokat. A jéggel sajnos nem lehet mit csinálni... néhány városba telepítve van jégeső elhárító rakéta rendszer, de nem sokat kell őket használni... legalábbis még nem hallottam róla, hogy bárhol is használták volna. Ami megoldás lehet, a redőny... de ha széllel jön a jég akkor úgyis mindegy.. márpedig legtöbbször széllel érkezik. Engem kicsit jobban érdekel a meteorológia, mint az átlag embereket és a jégeső legyen a legkisebb gondotok. Általában a vihar központjában van csak, ami pedig nem kiterjedt területű... Sokkal jobban tartanék a helyetekbe a széltől ugyanis egy nagyobb esőcsepp és 100km/h feletti sebességű széllel nekicsapódik az ablaknak, akkor lazán átviszi...
2010. júl. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!