Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem féltek ettől az időjárástól?

Nem féltek ettől az időjárástól?

Figyelt kérdés
Hetek óta nézem az időképen a percről-percre rovatot és ijjesztő milyen időjárási helyzet van most Magyarországon,és nagyon félek hogy mi lesz ebből:bár hála istennek eddig mi kimaradtunk ezekből a dolgokból,eddig elkerült a tuba a jég a tornádó a felhőszakadás és sorolhatnám de tavaly belecsapott a villám a házunkba.Ti mit gondoltok erről?
2009. jún. 29. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
én kicsit félek,bevallom. megrémíszt az egész...:S
2009. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ez nem csak rémisztő, hanem ezek hatalmas hőmérséklet-ingadozások nagyon megviselik a szervezetet. Állandóan fáj a fejem, nyűgősebb vagyok..., de mások is panaszkodnak hasonlókra. És bizony valóban félelmetes az, hogy hozzánk is beköszönhet egy természeti katasztrófa.
2009. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én gyűlölöm ezt az időjárást. Ma mondta egy meterológus, hogy igazából ez az időjárás áll közelebb a természeteshez, mert június sajnos ilyen hónap. De nekem elegem van. Múlt héten nálunk állandóan esett az eső, mintha monszun lett volna. Most meg napok óta percre pontosan délután kettőkor jön egy felhőszakadás. Nem lehet semmit csinálni. Nem lehet futni, biciklizni, fürdeni. Itt a nyár, de egyszerűen az ember 4 fal között van. Elegem van, de nagyon! Én már nem félek, én csak dühöngök.
2009. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

most hülyének fogtok nézni, de én szetetem azijen időt.


csak kiülök az esőbe, és nézem a tájat.

2009. jún. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem az zavar, hogy túl párás a levegő az ember hiába szellőztet csak rosszabb. És tele lett megint a ház mindenféle bogárral és egyebekkel mert ezek a párás helységeket kedvelik. Elállhatna már az eső és lehetne picit hidegebb, szárazabb levegő és szél! Aztán kellemes szellős meleg.

Tegnap délután egyébként én azt hittem becsapott hozzánk a villám, de hál' Istennek nem. Csak elment az áram és nagy villámlás, dörgés volt.

2009. jún. 30. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
utsóelőtti...szintén. imádom.
2009. jún. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, borzasztó. De én szerncsére bírom a meleget és a hideget is egyaránt 30 fokban is simán elüdögélek a teraszon vagy simán bennet a hátsó szobában ahova egész délután bever a nap. Csak sajnos ezzel kevesen vannak így...Nállunk (Debrecenben) úgy szokott lenni hogy egy darabig nagyon meleg van, aztán egy hétig kabátba lehet közlekedni és van olyan időszak is amikor egy nap kutya meleg van asztán délután szakad az eső. Amúgy, az egyenlítőnél a legobb lakni, mert ott nem váltkozik olyan mértékben az időjárás. Én szeretem az esőt, és az esőszagot is. Hiába ez a környezetvédelem és társai a globális felmelegedés elkezdődött...
2009. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
énis imádom a viharokat, de ezt sosem gondoltam volna, hogy itt valaha is lesz tornádó. rémisztő. hiába imádom, nem kívánnám senkinek se hogy találkozzon egyel közelről
2009. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem.. Barátomat féltem nagyon, mert múltkor is nagyon nagy vihar volt arra, levitte tetőt minden.. (Nyírség)

Itthon viszont szeretek ilyenkor kiülni az ablakba és bámulni az esőt (:

2009. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!