Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kedves ezermesterek! Kifogytam...

Kedves ezermesterek! Kifogytam az otletekbol, hogy tudnam ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Egy lakkozott, lapis kepkeretre szeretnek raerositeni szamitogepes billentyuzetbol kiszedett betuket korben.

A problema, hogy sehogy sem marad meg. Probaltam piplanatragasztoval, nem fogta. Megolvasztottam, hogy AZ olvadek biztos odaragad, nem jott ossze. Megcsiszoltam a lakkot, hatha tul sima volt, de úgy sem mukodott.

Kerlek segitsetek, nagyon fontos lenne, hogy sikeruljon, de lassan feladom :((


2015. nov. 23. 10:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Csinálj rá az aljára belülre apró lyukat. Pl. felforrósított tűvel, fém gémkapoccsal, vagy vékony dróttal. A lyukba be tudsz fűzni cérnát vagy damilt, azzal pedig könnyen lehet rögzíteni a fához. Ha tudnál szerezni fúrót, akkor apró lyukakat csinálhatnál a keretre, és akkor csak végig kellene fűzni rajta a cérnát/damilt, és meg kellene kötni a végét.

2015. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!