Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kedves ezermesterek! Kifogytam...

Kedves ezermesterek! Kifogytam az otletekbol, hogy tudnam ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Egy lakkozott, lapis kepkeretre szeretnek raerositeni szamitogepes billentyuzetbol kiszedett betuket korben.

A problema, hogy sehogy sem marad meg. Probaltam piplanatragasztoval, nem fogta. Megolvasztottam, hogy AZ olvadek biztos odaragad, nem jott ossze. Megcsiszoltam a lakkot, hatha tul sima volt, de úgy sem mukodott.

Kerlek segitsetek, nagyon fontos lenne, hogy sikeruljon, de lassan feladom :((


2015. nov. 23. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ragasztópisztoly
2015. nov. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hmm jo otlet :) hol lehet legolcsobban venni szerintetek?
2015. nov. 23. 10:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy milyen a billentyű alsó fele. Ugyanis arra gondoltam, hogy valami fej nélküli szöget kellene a billentyűbe beleerősíteni (pl. kétkomponensű ragasztóval), majd utána az így keletkezett billentyű-fejű szöget kellene a képkeretbe fúrt (a szög átmérőjénél valamivel kisebb fúróval előfúrt) lyukba pici ragasztóval belenyomni.

Tapasztalatom szerint a ragasztópisztoly rövid távra alkalmas, de idővel a műanyag zsugorodása (öregedése) miatt elválik a felülettől.

2015. nov. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Aliexpressen van 400ftért plusz kb 300ft az átalakító eus aljzatea
2015. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hat furom sajnos Nincs :(
2015. nov. 23. 10:44
 6/11 A kérdező kommentje:
Milyen AZ a ketkomponensu ragaszto? AZT nem lehet a szog kihagyasaval kozvetlenul hasznalni?
2015. nov. 23. 10:47
 7/11 anonim ***** válasza:
két komponens???? A és B amit összekeversz!
2015. nov. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
eporapid, uverapid stb. vannak különböző kötési idejűek. elég sokmindent fognak.
2015. nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

lereszelném a hátuljáról a bepattintóját hogy sima legyen a hátulja és kitömném gyurmával vagy valamivel ami megkeményedik

egy tömör felületet már biztos megfogná a ragasztó

2015. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a tippeket :)
2015. nov. 23. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!