Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit adjak a szüleimnek ajándék...

Mit adjak a szüleimnek ajándékba? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Már előre készülök a karácsonyra, és szeretnék készíteni nekik valamit. Valamit, amit egyszerű elkészíteni, nem drága az alapanyag hozzá, és mégis mutatós. Légyszíves segítsetek! Bármilyen (nem ízléstelen!) ötletet szívesen fogadok. :)
2009. nov. 24. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
csinálj anyudnak ékszerdobozt nekem az bejött nagyon mutatós és olcsó
2009. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

"szeretnék készíteni nekik valamit. Valamit, amit egyszerű elkészíteni, nem drága az alapanyag hozzá, és mégis mutatós"



Unokát? :D

2009. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi, az ékszerdoboz kiváló ötlet anyunak, de úgy terveztem, nem csak egy ajándékot kapnak. Nem tudom, apunak mit adjak, neki is kéne az ötlet! :)
2009. nov. 24. 15:10
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne vmi közös ajándék,aminek mindketten örülnek.Vmi kis dísztárgy a fényképükkel,vagy egy fontos dátummal :)
2009. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez is jó ötlet! Puszkó
2009. nov. 24. 15:21
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
esetleg vegyél két törölközőt, ami színben illik a fürdőszobájukba és hímezd bele a nevüket
2009. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A törülközős ötlet nem jó, már rengeteg törülközőnk van itthon, és eléggé költséges lenne az most nekem amúgy is.
2009. nov. 24. 15:48
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatnál nekik egyedi naptárat, vagy névreszóló bögrét üvegfestékkel (amit tubusból nyomhatsz ki)
2009. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszike, ez jó ötlet! Te már csináltál ilyesmit?
2009. nov. 24. 18:03
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

17:04-es vagyok. Mindkettőt csináltuk már. Naptár: a Lidlben vettünk tavaly naptár alapot (2 db volt egy csomagban), falra akasztható, az egyik fehér alapú, a másik fekete. Biztos lehet máshol is kapni. A lapon alul a hónapok, felül üres hely. Mi rajzoltunk rá és kifestettük, de ragaszthatsz rá képeket is, vagy szalvétatechnikával valami aktuális dolgot. De volt olyan naptár is, amit rajzlapra nyomtattunk, és a napokhoz be lehetett írni feljegyzéseket (arra is rajzoltunk)

Bögrék: Tubusból kinyomható festékeket vettünk, azzal "írtunk" a bögrékre. Az egyik oldalra a nevet, a másikra rajzoltunk valamit (5 db-ot kisgyerekeknek csináltunk, akik még nem tudnak olvasni, arra cica, kutya, maci,autó, virág ment; a felnőtteknek meg "komolyabb" dolgok) Mindenkinek rá jellemző dolgot rajzoltunk. Csináltunk üvegfestéssel mécsestartó. Gravírozással (kreatív hobbi boltban 2 ezer Ft körül vettünk gravírozót kb 4 éve) poharakat, vázát. Szalvétatechnikával: papírzsepi tartó, dossziétartó, ceruza-, szemüveg-, fűszertartó. (fára, papírra, üvegre)Gyöngyből: karácsonyfadísz, karkötő, fülbevaló. Mivel tudok varrni (és gépem is van) elég sok "varrós" ajándékot is csináltunk már. Most só-liszt gyurma képet és díszeket csinálunk. Per pillanat ennyi jut eszembe.

Ha valami érdekel, írj privit, van amiről van a gépen is anyagom.

2009. nov. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!