Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adhatnék szüleimnek...

Mit adhatnék szüleimnek ajándékba, emlékbe?

Figyelt kérdés

Most lesz a diplomaosztóm. És bár én köszönhetem nekik, hogy jártam iskolába és támogattak. Tudom, hogy kapok valami ajándékot, szerintem pénzt. Meghallottam, mert azt hitték teregetek a teraszon, én meg már jöttem be... de nem vettek észre, mert az emeleten voltam, ők meg lent. De nem is ez a lényeg. Már régebb óta bennem van, hogy szeretnék nekik valami ajándékot adni, valami kis egyszerű apróságot, és ezzel megköszönni, hogy támogattak, és segítettek. Ehhez szeretnék ötleteket kérni!

Szívesen fogadok minden ötletet!


2009. júl. 6. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egy közös képet adnék, ami be van keretezve, és vannak nagyon szép versek, amit még a kép alá lehetne irni. Ez biztos örök emlék lenne. Amugy gratulálok Neked!
2009. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

csinálj egy albu mot fényképekből a születésedtől kezdve. Közös ünnepek, kiránydulások, nyaralások, mind mehet bele :)

Vagy ha modernebbet szeretnél, akkor win. movei makerrel tudsz összeállíteni egy kis filmet a képekből, tehetsz alá zenét is. Biztosan nagyon tetszene nekik.

2009. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
17.44! Az a videós dolog érdekelne! Honnan tudok olyan programot letölteni?
2009. júl. 6. 19:44
 4/8 A kérdező kommentje:

Vagy ha ppt-ben megcsinálom zenei aláfestéssel, áttűnéssel... az is jó nem? Vagy sokkal tutibb az a program?


Mások ötleteit azért szivesen várom még!

2009. júl. 6. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:

bocs hogy csak most válaszolok

ha windiws van a gépeden, akkor ilyen program is van.

a programok közt keresd, Window Movie Maker a teljes neve. ha ott nincs, akkor a kellékek közt, nekem pl a programok közt van közvetlen a gyári (ami egyből felmegy telepítéskor) msn alatt.

Szerintem jobb ha így van megcsinálva, videót is tudsz bele tenni, a zenét is meg tudod vágni hogy akkor legyen vége mikor a vetítésnek, nagyon tuti áttűnéseket lehet benne csinálni.

2009. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha gondolod segítek emgcsinálni, a héten ráérek. utni@freemail.hu a mail címem, ha gondolod írj, segítek
2009. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia! Most töltöm le a programot, mert sehol nem találom a gépen, pedig a keresést is többször lefutattam. Ja, és eredeti windows-om van.

Előre is köszi a segítséget, egyszer megpróbálom egyedül, már van nagyon sok elképzelésem hozzá.

Annyi gondom van még, hogy nem megyek haza addig az alkalomig én nincsenek régi fényképek a gépemen, még a tesómra várok, hogy elküldje.


Azt szeretném kérdezni, hogy tudsz esetleg olyan programot ajánlani, amivel a zeneszámokat feltudom "darabolni"? Mert van olyan zene, amiből nekem csak kb. 20 másodperc kell, kb a közepéből. Vagy ezt meglehet oldani a Movie Maker-el is?

Több ilyen zene lenne, amiből csak kis részlet kellene.

2009. júl. 9. 14:48
 8/8 anonim ***** válasza:
válasz ment mail-re
2009. júl. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!