Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen ajándékot adhatnék a...

Milyen ajándékot adhatnék a szüleimnek, tesómnak? LENNT!

Figyelt kérdés
Anyukámnak és apukámnak, és 21 éves fiú tesómnak szeretnék saját készítésű ajándékot adni de nincs ötletem! Van ötlet???
2010. dec. 10. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Anyukádnak: készíts egy jövő évi naptárt, amibe írd be a megfelelő napokhoz a családtagok ünnepeit és minden hónaphoz illessz be az évszakhoz való szép képet.

Apukádnak: ha szereti a zenét, állíts össze a kedvenc előadóiból egy CD-t, nyomtass hozzá borítót.

Bátyádnak hirtelen nem jut eszembe semmi :((

2010. dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
ha tesód 21, akkor gondolom te sem vagy már gyerek... szerintem ennyi idősen ne adj saját készítésűt, inkább vegyél valamit. amíg valaki kicsi, addig jók az ilyenek
2010. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok, tavaly vetem ajándékot, de most nincs pénzem.
2010. dec. 10. 19:34
 4/9 anonim ***** válasza:
nézz be, a www.kreativan.hu-ra, vagy a www.kreativcafe.hu oldalakra.
2010. dec. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor visszavonom, természetesen akkor nagyon is jó a home-made ajándék:) csak amikor már "keresőképes" az ember, akkor gáz sztem. 15 éves koromig én is csináltam nagyrészt.
2010. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést előre is, mert igazán nem szeretek beszólni senkinek, de mi az hogy gáz?

Én harmincon felül vagyok, elég jól keresek, és igenis nagyon szeretek saját készítésű ajándékot adni, sőt, jobban szeretek ilyet kapni is. Mégpedig azért, mert igenis többre becsülöm azt, hogy ha valaki nekiül, és alkot valamit, még ha nem is olyan sikeres, de akkor is rászánt 5-10 percet, vagy akár több napot is! most ehhez képest, ha 24-én délelőtt elrohan, és összevásárolgat valaki mindent, ami a kezébe akad, az miért is volna "értékesebb"? Már arról nem is beszélve, hogy akkor az egész Karácsony egy nagy verseny lesz, hogy ki ad szebb ajándékot, meg nagyobbat. Ettől aztán mindenki rosszul érzi magát, akinek szerényebb ajándékokra tellett, tehát mindenki az egyetlen "győztest" kivéve...

Aztán ehhez tegyük hozzá azt, hogy egyáltalán nem biztos, hogy ami saját készítésű,az olcsó is, mert alapanyagokat be kell szerezni, sőt általában egy csomó eszközt is. Mellesleg.


Kedves kérdező, ha megnősz, akkor is mindig olyasmin törd a fejed, mi az, amit meg tudsz csinálni, mi az, aminek a másik örülne, és a vásárlás csak a legutolsó mentsvár legyen, ha végképp nincs ötleted! De ezt azért mindig kellemetlen beismerni.

A bátyádnak is lehet naptárat készíteni, mivel gyakorlatilag felnőtt, nyilván jól jöhet neki. Vagy, ha még tanul (de ha nem, akkor is nyilván olvas): könyvjelzők mindig és minden mennyiségben jól jönnek. Hogy eddig nem használt, csak behajtogatta a lapokat? Annál inkább! Akár egy egész készletet!

lehet rá rajzolni (ehhez találsz a neten bőven segítséget), kedvenc autómárkáját, sportját, énekesét, filmszínésznőjét, stb. Jól mutat a montázs is, újságokból, fényképekből darabokat kivágni, és felragasztani. Vagy akár origamit ragasztani papíralapra.

Lehet Karácsonyi díszítéseket is csinálni, akár papírból is, vagy képeket festeni, rajzolni, bár utóbbit jó lenne kerettel együtt ajándékozni, és ha nincs üres kereted, ahhoz már mindenképpen kell legalább egy kis fa...


És egyáltalán nem gáz, és dehogy is ciki! Mégegyszer mondom: a kérdező legalább időt szán, és szemmel láthatóan rengeteg követ megmozgat, hogy megajándékozhassa azokat, akiket szeret! Annak már inkább ciki, aki ilyen válaszokat leír!

2010. dec. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha már garázdálkodhatsz anyukád konyhájában egyedül, akkor bratyónak egy nagy tepsi süti? természetesen a kedvencét...
2010. dec. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jólvan, nem baj az ha más a véleményünk!

Én ajándékvétel párti vagyok... De nem azért amit te írtál, hogy minél nagyobbat és drágábbat adjunk: egyszerűen szeretem megfigyelni ilyenkor, hogy melyik szerettem mire vágyik: jelenleg anyukámnak jól jönne egy vasaló, mert a jelenlegi haldoklik, ezért veszek neki egy újat, öcsém kedvenc könyvsorozatából kijött az új rész, ezért megveszem, stb... én a hasznos ajándékok híve vagyok. Szerintem semmi baj nincs ezzel!

2010. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

12-16 10:37-as: köszönöm.

Rájöttem az ajándékokra, mármint hogy mit szeretnék.

Köszönöm mindenkinek!!!!

2010. dec. 19. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!