Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit gondoltok a Stihl ms...

Mit gondoltok a Stihl ms 230-as fűrészről?

Figyelt kérdés
Főleg tüzifa vágására és egy kis erdőrész gondozására használnám, nagy ritkán közepes fák döntésére.
2009. jún. 30. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Közepes fa alatt mit értessz pontosan?Ugyanis ennek a típusnak elég rövidke a vezetőlemeze, döntéshez nem igazán jó, ezeket inkább gallyazáshoz, tisztításhoz,ritkításhoz használják. Egyébként jó kis gép. Bár én inkább Johnsered-párti vagyok, de az erdész suliban főleg Stihl-t használtunk,de azok jóval nagyobbak voltak, fakitermelésbe valók.
2009. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan az említett típussal még nem dolgoztam de általánosságban elmondható, hogy a stihl fűrészek erős megbízható gépek, az egyik legjobb választás. Ha még nem vetted meg azért azt ajánlanám nézd meg a konkurens cég gépeit is, a husqvarna minőségben és teljesítményben semmivel nem marad el stihl gépeitől viszont többnyire kedvezőbb árban kínálják. Nézd meg a husqvarna 445-ös modelljét ez ugyanaz a kategória. Még egy érv a husqvarna mellet ezt tapasztalatból tudom az újabb gépeik hihetetlenül keveset fogyasztanak.

És, hogy a kérdésedre válaszoljak az ms 230-as arra a célra amire írtad tökéletesen megfelel. Még egy tanács ha cserélned kell a vágórészt talán érdemes lenne a gyári méret helyett 325"-ös osztásút felrakni az strapabíróbb már ha lehet kapni rávaló meghajtókereket.

2009. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A stihl ms 230-as egy nagyon jo gep .Nekem mar regen meg van es szuper. Meghogy nem lehet vele donteni ,nem tudom milyen erdeszeti iskolat vegeztel?de,az tuti hogy nagyon jol lehet vele donteni(ha nem is olyan szaporan mint egy nagyobb fureszel).En dontesre apritasra es acs munkara hasznalom.Donteni es darabolni nem miden nap jarok.De amikor megyek megteszi a magajet ez biztos.Egy a lenyeg,hogy ad meg neki ami kell.Tiszta es jo benzin,jo olaj,ugy a motorhoz mind a lanchoz,rendesen elezett,es eles lanc, jo vezetolemez.Es ami a legontosabb,AZ ERZES.Ne eroltesd,ne nyomd addig meg meg nem all.
2009. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 karex válasza:
hello nekem is van egy kis 23 om és a segitségeteket kérném. nem indul be szét szetem ki is pucoltam minden és észrevetem valamit ha a csilag kereket meg mozgatom a motorba kopog valami. mi lehet a baj??????
2014. febr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kopog valami nincs kikopva a főtengely csapágy ?
2014. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hajtókar lesz ott a gond .....
2016. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 czira123 válasza:
8 éve vagyok boldogtalan gazdája.újonnan vettem egy rakás szar.dönteni főleg alkalmatlan..
2018. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!