Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit gondoltok az alábbi...

Ledzep kérdése:

Mit gondoltok az alábbi termék mennyire lehet jó?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 8. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem gagyi ennyi pénzért valami kínai lehet.Nem lesz hosszú életű. Nekem van paint zoom és nem csinál csúnya munkát. De viszont az 15 ezer.Komolyabbak azok drágábbak Pl a bosch-nak is vannak ilyen gépei csak drága. De megéri mert szép munkát csinál.
2011. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 homo ludensz ***** válasza:
Szerintem kérdezz meg egy autófényezőt ő mire használná.Van benne egy olyan szerkezet mint az orosz búvárszivattyúban ez meg egy kompresszoros levegős festékszóró két fogalom.
2011. szept. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az extol nem rossz márka. Csak attól függ menyire szeretnéd sürün használni. ha napi használatra lesz akkor én sem ajánlom, de ha csak barkácsolásra, otthoni használatra pl egy évben előveszed 2szer akkor sokáig fogja birni.

Nagyáruház által forgalmazott cucokat ne vegyél mert majdnem drágábak de nagyon rossz minőségüek!

2011. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!