Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy lehetne garázsból kiírtan...

Hogy lehetne garázsból kiírtani, azt a kártékony rovart, ami eszi a fát?

Figyelt kérdés
Nem tudom, h mi lehet, gondoltam szúra, de nem hallom a percegését, viszont a kocsin folyton látom a szinte fűrészpor finomságú fát, és a fagerendán a nyomát. Mi lehet ez, és mivel lehetne kiírtani?
2009. máj. 19. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

olyan 5 forintosnyi a lyuk? mert nálunk a mellékérületet rágja szét egy nagy fekete bogár, olyan lódarázsszerű.

gyönyörű kék szárnyai vannak, amikor rásüt a fény. De ez mellékes, a lényegen nem változtat.:)


szóval én fogtam a seprűt, és lecsaptam.

utána jött mégegy, gondolom a párja lehetett, azt is lecsaptam, azóta nem jött több.

kicsit ki kell figyelni, elég sűrűn járnak ki be, és akkor te is el tudod kapni.

2009. máj. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

valószínű szú lesz, csak nem az amire gondolsz, az igazi betűző szú a kéreg alatt rág, van egy olyan ,hgyo álszú (halálórája a konkrét neve) ez a fa belsejében is rág, máshogy kell kiírtani szerintem

a nagy kékszárnyú pedig kék fadongó lehetett, nem kelles a csípése, sőt...

2009. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És, ha lepetézett az a bogár, akkor h lehet kiírtani? Egyébként, van valami erre alkalmas vegyszer?
2009. máj. 20. 10:23
 4/5 anonim ***** válasza:
talán gazdaboltban lehet érdeklődni, hogy mivel lehet kiirtani, ha kb be tudtad lőni, hogy mi az ami eszi a gerendát
2009. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Állj ki a kocsival, pakolj ki a garázsból és alaposan fújj _minden_ fa dologra rovarirtó szert. Én rámennék még 1-2 réteg gombaölő és rovarirtó alapozóval... sajnos nem lehet tudni, hogy milyen belülről a fa, így néhol üss bele szeget, vagy hajts bele facsavart. ha könnyen megy, gerenda-, ill léccsere:(
2009. jún. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!